Dziś jest czwartek 14 grudnia 2017


Zapraszamy na kolejną edycję biegu
już 26 maja 2018 roku IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Jesteś w: biegpapiernika.pl / Dzień IP
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Wyniki Biegu

Wyniki VIII edycji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika dostępne pod adresem: wyniki.datasport.pl/results2161/

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego pamiętaj że wymagana jest Zgoda Rodzica / Opiekuna prawnego. Szczegóły w treści posta. 

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

Zapraszamy na Dzień IP 2017

Nie bierzesz udziału w Biegu? Ty również możesz dobrze się bawić 20 maja na Stadionie Miejskim w Kwidzynie!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszowego Dnia IP z okazji 25 lecia obecności International Paper w Polsce. Dla wszystkich obecnych 20 maja na Stadionie Miejskim w Kwidzynie przygotowaliśmy cały wachlarz wyjątkowych propozycji – zjeżdżalnie, zamki do skakania, góra wspinaczkowa, karuzela łańcuchowa i EuroBungee, malowanie twarzy oraz liczne gry i zabawy z nagrodami. W jednym z namiotów będzie można przygotować wiadomość do przyszłości i i włożyć ją do specjalnej kapsuły czasu a następnie wziąć udział w ceremonii zakopania zakopania kapsuły na 200 lat. Zorganizujemy również kreatywne warsztaty plastyczne, kreatywne eko-zabawy i czerpanie papieru ze Stowarzyszeniem Eko–Inicjatywa. Oczywiście zapraszamy do udziału w III Dziecięcym Biegu Papiernika, w którym wszyscy są zwycięzcami, najważniejsza jest dobra zabawa, a każdy uczestnik otrzyma piękny medal! Również rodzice znajdą w programie imprezy coś dla siebie. Dzień IP 2017 to również zbiórka makulatury, wycieczka historyczna słynnym „Ogórkiem” do fabryki IP Kwidzyn, ceremonia zakopania Kapsuły Czasu z wiadomościami do przyszłości  i wiele innych atrakcji, do udziału w których już dziś serdecznie zapraszamy. Wieczorem proponujemy relaks przy scenie głównej, na której zagoszczą świetny wokalista Grzegorz Wilk a jako gwiazda wieczoru jeden z najlepszych polskich zespołów HEY.  Wieczór zakończymy jubileuszowym niepowtarzalnym pokazem sztucznych ogni. 

Nie może Was zabraknąć!

Zachęcamy do zapoznania się z programami poszczególnych wydarzeń w ramach Dnia IP i Dnia Dziecka 2017.

Plakat_Dzie___IP_finalny_052017

PLAKAT__VIII_KBP


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl