Dziś jest niedziela 18 lutego 2018


Atestowana przez PZLA trasa o długości 10 km

Jesteś w: biegpapiernika.pl / Pomorze biega
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Wyniki Biegu

Wyniki VIII edycji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika dostępne pod adresem: wyniki.datasport.pl/results2161/

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego pamiętaj że wymagana jest Zgoda Rodzica / Opiekuna prawnego. Szczegóły w treści posta. 

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

pomorze-biega2Radio Gdańsk we współpracy z organizatorami 10 pomorskich biegów,
w tym Kwidzyńskiego Biegu Papiernika, rozpoczyna cykl imprez biegowych  „Pomorze Biega”. Cel jaki sobie postawiono to promocja biegania i aktywnego odpoczynku. Dla jednych sukcesem będzie ubranie dresów i wyjście pobiegać. Dla innych start w zawodach, dobiegnięcie do mety czy poprawienie wyników. Najważniejsza jednak jest zabawa. Podczas całego cyklu Radio Gdańsk planuje nagrodzić  jak największą liczbę biegaczy. Na mecie każdej imprezy zawodnicy otrzymają losy, za którymi kryć się będą nagrody. W puli jest m.in. 500 dedykowanych na „Pomorze Biega” koszulek firmy Nike, vouchery na pobyty w hotelach ze SPA, kolacje, sprzęt sportowy i inne liczne nagrody. Każdy z biegów będzie miał także swoje okolicznościowe konkursy. Na przykład w Gdyni, w lutym, będzie to konkurs na najsympatyczniejszą parę biegnącą ulicami miasta. Powód oczywisty! Pięć dni po biegu są Walentynki. Na mecie  przy namiocie Radia Gdańsk będzie czekać fotoreporter, który zrobi zdjęcia biegnących par. Jury wybierze tę najsympatyczniejszą, która w nagrodę otrzyma voucher na weekendowy pobyt w uroczym hotelu ze SPA. Podobne konkursy okolicznościowe odbywać się będą podczas każdego biegu z cyklu „Pomorze Biega”.

Jesienią wybrana zostanie najpopularniejsza impreza biegowa Pomorza 2013. Oprócz imprez wchodzących w skład cyklu, udział w plebiscycie wezmą także biegi zgłoszone przez samych biegaczy, słuchaczy oraz dziennikarzy.

Prolog akcji „Pomorze Biega”  odbył się  26 stycznia w Sopocie.

Harmonogram kolejnych  Biegów:
9 lutego – Bieg Urodzinowy Gdyni
11 maja – Bieg Europejski Gdyni
18 maja – Kwidzyński Bieg Papiernika
26 maja – Bieg Tura w Człuchowie
22 czerwca – Nocny Bieg Świętojański w Gdyni
27 lipca – Bieg Uliczny Św. Jakuba
7 września – Bieg Westerplatte Gdańsk
5 października – Bieg Kociewski z Polpharmą
11 listopada – Jesienny Bieg Niepodległości w Gdyni
Ambasadorem cyklu „Pomorze Biega” zostali: Iwona Guzowska i Adam Korol

Patronat honorowy nad cyklem objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

Partnerzy cyklu: sklepbiegowy.com, sportowysklep.pl, maratonypolskie.pl, parkrun Polska
Patroni medialni: trójmiasto.pl   „Dziennik Bałtycki”

Warto dodać, że w ramach akcji „Pomorze Biega”  wystartował  w Radiu Gdańsk cykliczny program o bieganiu. Co czwartek od godziny 14.00 Tomasz Galiński promuje aktywny wypoczynek.

Radio Gdańsk poszukuje grup biegowych, miejsc w których warto trenować, firm w których powstały grupy biegowe. Wszyscy, którzy chcą podzielić się swoją pasją zostaną zaprezentowani na antenie oraz stronie internetowej. Czekamy na zgłoszenia pod adresem: pomorzebiega@radio.gdansk.pl


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl