Dziś jest niedziela 18 lutego 2018


Zapraszamy na kolejną edycję biegu
już 26 maja 2018 roku IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2015 / Regulamin klasyfikacji drużynowe
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Wyniki Biegu

Wyniki VIII edycji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika dostępne pod adresem: wyniki.datasport.pl/results2161/

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego pamiętaj że wymagana jest Zgoda Rodzica / Opiekuna prawnego. Szczegóły w treści posta. 

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

REGULAMIN KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ
VI KWIDZYŃSKIEGO BIEGU PAPIERNIKA


1. W klasyfikacji drużynowej w dniu 23.05.2015r. mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, oraz grupy zawodników startujące pod wspólną nazwą.

2. Drużyna składa się z minimum 6 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny.

3. Zawodników będących członkami poszczególnych drużyn obowiązuje regulamin Vi Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Jeden zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.

4. Za drużynę odpowiedzialny jest kapitan. Jest on jedyną osobą, która:

• decyduje o składzie drużyny,
• występuje w imieniu drużyny,
• kontaktuje się z organizatorami Kwidzyńskiego Biegu Papiernika,
• potwierdza skład drużyny.
5. Za wynik końcowy drużyny uznaje się sumę czterech najlepszych czasów netto osiągniętych przez jej zawodników, w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Wygrywa drużyna, której suma 4 najlepszych czasów jest najmniejsza. W przypadku, gdy bieg ukończy mniej niż 4 zawodników reprezentujących drużynę, nie będzie ona klasyfikowana.

6. Kapitan potwierdza zgłoszenie drużyny nadsyłając jej pełny skład (imiona, nazwiska oraz daty urodzenia, miasto zamieszkania) oraz dokładną nazwę drużyny (nazwa drużyny powinna być taka sama jak nazwa wpisana/wybrana przez zawodników w arkuszu rejestracyjnym VI Kwidzyńskiego Biegu Papiernika) na adres krzysztof.fryckowski@ipaper.com w tytule emaila wpisując Bieg drużynowy 2015. Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 10 maja 2015 roku. Po tym terminie jakiekolwiek zmiany w składach drużyn ani nowe zgłoszenia nie są możliwe.

7. Klasyfikacja drużynowa jest prowadzona jako klasyfikacja ogólna. Nie prowadzi się podziału na kategorie wiekowe. Organizator zastrzegasss sobie prawo organizacji wewnętrznych klasyfikacji w ramach klasyfikacji drużynowej.

8. W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba zgłoszonych zawodników (wyższa liczba zawodników - wyższe miejsce), a następnie czasy najlepszych zawodników w drużynie.

9. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl