Dziś jest czwartek 14 grudnia 2017


Atestowana przez PZLA trasa o długości 10 km

Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2011 / Wyniki
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Wyniki Biegu

Wyniki VIII edycji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika dostępne pod adresem: wyniki.datasport.pl/results2161/

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego pamiętaj że wymagana jest Zgoda Rodzica / Opiekuna prawnego. Szczegóły w treści posta. 

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF
MSC NR NAZWISKO IMIĘ ROK MIEJSCOWOŚĆ KLUB KRAJ KAT. MSC.KAT. WYNIK NETTO 5KM M K
1 661 DUDYCZ RADOSŁAW 1974 GDAŃSK TEAM RUN GDAŃSK POLSKA M30 1 00:30:43 00:30:43 00:15:16 1
2 748 OCHAL PAWEŁ 1981 BYDGOSZCZ FUNDACJA MARATON WARSZAWSKI POLSKA M30 2 00:31:00 00:31:00 00:15:23 2
3 792 MAZERSKI BARTOSZ 1976 SZTUM ZANTYTR SZTUM POLSKA M30 3 00:32:25 00:32:25 00:15:41 3
4 786 WOJTAS MAREK 1972 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA POLSKA M30 4 00:33:00 00:33:00 00:16:05 4
5 646 MANIKOWSKI PIOTR 1978 ZŁOTÓW KP PSP ZŁOTÓW POLSKA M30 5 00:33:17 00:33:17 00:16:13 5
6 623 SIEJAKOWSKI MICHAŁ 1979 KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA M30 6 00:33:33 00:33:33 00:16:48 6
7 366 KALIŚ KAROL 1990 SUSZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 1 00:33:57 00:33:57 00:16:49 7
8 671 MALICH DARIUSZ 1968 GRONITY EFEKT WAR-MA POLSKA M40 1 00:34:01 00:34:00 00:17:03 8
9 821 SOSNOWSKI WIESŁAW 1972 GNISZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 7 00:34:20 00:34:19 00:16:52 9
10 425 ZIENKIEWICZ PIOTR 1974 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA M30 8 00:34:22 00:34:21 00:17:06 10
11 865 RUPIŃSKI MICHAŁ 1991 RYPIN KB LECH RYPIN POLSKA M18 2 00:34:43 00:34:43 00:17:11 11
12 414 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 1988 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA M18 3 00:35:19 00:35:19 00:17:07 12
13 316 MACZYŃSKI GRZEGORZ 1966 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 2 00:35:22 00:35:21 00:17:16 13
14 202 ŁABUDA SŁAWOMIR 1975 BRANIEWO UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA M30 9 00:35:29 00:35:28 00:17:21 14
15 747 OCHAL OLGA 1985 BYDGOSZCZ FUNDACJA MARATON WARSZAWSKI UKRAINA K18 1 00:36:06 00:36:06 00:17:47
1
16 750 OSIOR BARTEK 1983 WYDMINY LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY POLSKA M18 4 00:36:07 00:36:05 00:17:48 15
17 672 KRYZA WIOLETTA 1968 GRONITY EFEKT WAR-MA POLSKA K40 1 00:36:26 00:36:25 00:17:48
2
18 446 PIRÓG ARKADIUSZ 1982 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M18 5 00:36:30 00:36:29 00:17:48 16
19 724 DUDKIEWICZ ARTUR 1982 ŚWIEDZIEBNIA KB LECH RYPIN POLSKA M18 6 00:36:35 00:36:34 00:17:52 17
20 204 TUZ BARTOSZ 1990 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M18 7 00:36:39 00:36:38 00:18:11 18
21 10 NARTOWSKI KAMIL 1984 NAWRA NIEZRZESZONY POLSKA M18 8 00:36:45 00:36:44 00:18:16 19
22 353 MYŚLAK PIOTR 1990 ŚWIECIE MARATONYPOLSKIE.PL TEAM POLSKA M18 9 00:37:07 00:37:06 00:17:48 20
23 78 GACKI ROBERT 1984 POZNAŃ STR - GRUPA TRENINGOWA POZNAŃ POLSKA M18 10 00:37:17 00:37:16 00:18:25 21
24 630 FARJASZEWSKI JAKUB 1984 SŁUPSK KM PSP SŁUPSK POLSKA M18 11 00:37:19 00:37:18 00:18:55 22
25 770 ARIM ANDRZEJ 1971 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 3 00:37:19 00:37:18 00:18:13 23
26 183 ROBAK WOJCIECH 1991 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M18 12 00:37:20 00:37:11 00:19:23 24
27 862 JANOWSKI PIOTR 1964 NOWA WIES CHEŁMINSKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 4 00:37:26 00:37:25 00:18:25 25
28 758 DŁUGOSZ KAMIL 1986 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA M18 13 00:37:27 00:37:25 00:18:49 26
29 285 MAZUR ANDRZEJ 1974 BOJANO KM PSP W GDYNI POLSKA M30 10 00:37:28 00:37:28 00:18:56 27
30 69 CEBULA BOGDAN 1961 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 1 00:37:29 00:37:28 00:18:34 28
31 470 DEMBICKI PIOTR 1981 GDYNIA KM PSP GDYNIA POLSKA M30 11 00:37:30 00:37:30 00:18:55 29
32 633 SWĘDROWSKI SYLWESTER 1981 ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE POLSKA M30 12 00:37:31 00:37:30 00:18:50 30
33 548 KASZUBOWSKI ZENON 1964 SZTUM GRUPA MALBORK POLSKA M40 5 00:37:32 00:37:30 00:18:41 31
34 854 MELOCH ARLETA MONIKA 1979 GRUDZIĄDZ OLIMPIA GRUDZĄDZ POLSKA K30 1 00:37:32 00:37:32 00:18:25
3
35 341 OLIŃSKI WOJCIECH 1969 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M40 6 00:37:33 00:37:31 00:18:41 32
36 104 ZALEWSKI KAROL 1979 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 13 00:37:46 00:37:45 00:18:57 33
37 294 WOLAK RAFAŁ 1985 BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO POLSKA M18 14 00:37:49 00:37:37 00:20:00 34
38 461 GODLEWSKI ŁUKASZ 1982 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 15 00:37:54 00:37:53 00:18:48 35
39 466 BŁASZCZYK RAFAŁ 1975 ROTMANKA NIEZRZESZONY POLSKA M30 14 00:38:06 00:38:05 00:18:57 36
40 757 DŁUGOSZ MAREK 1962 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA M40 7 00:38:11 00:38:10 00:18:50 37
41 648 KASTERSKI MARCIN 1992 IŁAWA KS JEZIORAK IŁAWA POLSKA M18 16 00:38:22 00:38:18 00:19:36 38
42 23 HORODYSKI PIOTR 1984 WŁOCŁAWEK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M18 17 00:38:29 00:38:27 00:19:12 39
43 426 KOPERTOWICZ PAWEŁ 1987 KACZORY FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M18 18 00:38:36 00:38:31 00:19:07 40
44 144 GAPSKI ZBIGNIEW 1953 STAROGARD GDANSKI SOBIESKI TEAM POLSKA M50 2 00:38:43 00:38:43 00:19:14 41
45 584 PIETRZAK PIOTR 1968 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M40 8 00:38:46 00:38:45 00:18:47 42
46 397 KUPIDURA PRZEMYSŁAW 1977 WARSZAWA KU AZS POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ POLSKA M30 15 00:38:47 00:38:42 00:19:06 43
47 251 PAŁAT PAWEŁ 1986 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 19 00:38:55 00:38:53 00:19:25 44
48 742 CHRUSZCZEWSKI ANDRZEJ 1972 RADZYŃ CHEŁMIŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 16 00:39:03 00:39:01 00:19:14 45
49 678 OKONEK GRZEGORZ 1958 SUCHA NIESTOWARZYSZONY POLSKA M50 3 00:39:07 00:39:07 00:19:27 46
50 589 WANTOCH REKOWSKI ZBIGNIEW 1974 PIASZCZYNA KP PSP BYTÓW POLSKA M30 17 00:39:11 00:39:09 00:19:26 47
51 216 SYMEREWICZ MAREK 1967 BARCZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 9 00:39:12 00:39:11 00:19:32 48
52 138 JANAKOWSKI ARKADIUSZ 1973 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 18 00:39:22 00:39:20 00:19:12 49
53 507 ROZGOŃSKI TOMASZ 1974 STARA KISZEWA KM PSP GDYNIA POLSKA M30 19 00:39:23 00:39:20 00:19:38 50
54 870 JEZIERSKI TOMASZ 1975 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 20 00:39:24 00:39:23 00:19:38 51
55 500 TOMKOWICZ BARTOSZ 1980 KOSZWAŁY GRUPA TRÓJMIASTO POLSKA M30 21 00:39:25 00:39:25 00:19:32 52
56 807 HEŁMINIAK WOJCIECH 1961 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 4 00:39:31 00:39:28 00:19:37 53
57 157 NOWOSIELSKI PIOTR 1973 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 22 00:39:35 00:39:33 00:19:32 54
58 557 JURZICK ADAM 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 10 00:39:38 00:39:35 00:19:29 55
59 198 KOZŁOWSKI DANIEL 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 23 00:39:40 00:39:39 00:19:38 56
60 11 STEFANIAK WOJCIECH 1980 KWIDZYN PSP KWIDZYN POLSKA M30 24 00:39:49 00:39:44 00:19:32 57
61 745 ŁUKASZEWSKI WITOLD 1967 RADZIWIŁŁÓW MAZOWIECKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 11 00:39:56 00:39:56 00:19:45 58
62 714 SZAMP JANUSZ 1961 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 5 00:39:59 00:39:54 00:20:10 59
63 871 KOTARSKI MARIUSZ 1980 RUMIA BIEGAMY RAZEM POLSKA M30 25 00:40:01 00:39:58 00:19:53 60
64 242 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1986 WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M18 20 00:40:02 00:40:00 00:19:58 61
65 861 KALINOWSKI ARKADIUSZ 1971 GDAŃSK GDAŃSK POLSKA M40 12 00:40:05 00:40:04 00:19:47 62
66 378 PROKOPIUK JAROSŁAW 1966 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL POLSKA M40 13 00:40:10 00:40:04 00:19:45 63
67 715 BURDA PATRYK 1983 MALBORK JW 1128 POLSKA M18 21 00:40:15 00:40:10 00:19:55 64
68 39 TOKARSKI KRZYSZTOF 1958 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 6 00:40:18 00:40:14 00:20:20 65
69 598 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR 1976 LUBAWA LKS LUBAWA POLSKA M30 26 00:40:19 00:40:13 00:20:07 66
70 128 BARTNICKI WOJCIECH 1968 ELBLĄG NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA M40 14 00:40:19 00:40:16 00:20:04 67
71 752 SOBIECH KRYSTIAN 1982 ŻUKCZYN KS GEPARD ŻUKCZYN POLSKA M18 22 00:40:22 00:40:19 00:19:58 68
72 376 NADOLSKI PIOTR 1981 IWICZNO KM PSP GDAŃSK POLSKA M30 28 00:40:24 00:40:22 00:20:11 70
73 62 BORYŃ SŁAWOMIR 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 27 00:40:24 00:40:20 00:19:56 69
74 868 CZAJA ANDRZEJ ANTONI 1963 ŁĘCZYCE NIEZRZESZONY POLSKA M40 15 00:40:25 00:40:22 00:19:54 71
75 740 CICHOŃCZUK ANTONI 1949 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M60 1 00:40:37 00:40:37 00:20:10 72
76 37 RYDECKI KAROL 1960 ELBLĄG BRAK POLSKA M50 7 00:40:40 00:40:40 00:20:13 73
77 741 WIELIŃSKI JACEK 1956 GDAŃSK GRUPA LOTOS POLSKA M50 8 00:40:40 00:40:40 00:20:13 74
78 98 GÓRAS ŁUKASZ 1987 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 23 00:40:45 00:40:33 00:20:37 75
79 93 ZAKRZEWSKI RAFAŁ 1977 KALISZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 29 00:40:47 00:40:41 00:20:11 76
80 221 MUDZIEJEWSKI JAROSŁAW 1975 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 30 00:40:49 00:40:49 00:20:13 77
81 508 ZABOROWSKI ANDRZEJ 1984 POTUŁY KM PSP GDYNIA POLSKA M18 24 00:40:58 00:40:56 00:21:12 79
82 314 KŁOS DANIEL 1978 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 31 00:40:58 00:40:52 00:20:00 78
83 300 TABOR LESZEK 1958 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 9 00:41:00 00:40:59 00:20:02 80
84 874 MALICKI ADAM 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 25 00:41:06 00:40:56 00:22:00 81
85 380 REKS BERNARD 1964 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 16 00:41:08 00:41:02 00:20:16 82
86 458 PALMA MIROSŁAW 1959 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M50 10 00:41:10 00:41:06 00:20:14 84
87 4 CIESZEWSKI MARCIN 1976 KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA M30 32 00:41:10 00:41:08 00:20:04 83
88 263 ŁUKOMSKI ANDRZEJ 1959 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M50 11 00:41:18 00:41:16 00:20:14 86
89 666 TUŃSKI JACEK 1965 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA M40 17 00:41:18 00:41:08 00:20:21 85
90 250 BRZOZOWSKI PIOTR 1977 ROKITKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 33 00:41:23 00:41:21 00:20:49 87
91 645 PRĘTNIK DAWID 1983 RUMIA GONGO TEAM POLSKA M18 26 00:41:25 00:41:22 00:20:23 88
92 400 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW 1989 BRANIEWO JW 2980 POLSKA M18 27 00:41:26 00:41:17 00:20:12 89
93 171 ROZENBERG SŁAWOMIR 1965 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 18 00:41:27 00:41:23 00:20:45 90
94 642 KOZŁOWSKI ANTONI 1963 KACZORY FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M40 19 00:41:27 00:41:12 00:21:05 91
95 643 PAWELCZYK KRZYSZTOF 1972 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 34 00:41:28 00:41:21 00:21:07 92
96 194 PEPLIŃSKI GRZEGORZ 1972 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 35 00:41:30 00:41:26 00:20:45 93
97 773 JÓŹWIK ROBERT 1988 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 28 00:41:31 00:41:26 00:21:02 94
98 782 JĘDRAS PRZEMYSŁAW 1981 KWIDZYN AUTOMOBILKLUB ORSKI POLSKA M30 36 00:41:39 00:41:37 00:21:00 95
99 373 MURIAS RADOSŁAW 1978 KLUCZE KM PSP GDAŃSK POLSKA M30 37 00:41:52 00:41:51 00:20:18 96
100 729 LIS JANUSZ 1963 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 20 00:41:55 00:41:53 00:20:01 97
101 656 ROMAŃSKI KAZIMIERZ 1964 LEGIONOWO KB PIMAR LEGIONOWO POLSKA M40 21 00:41:57 00:41:55 00:20:56 98
102 454 ZWIRBULIS PAWEŁ 1989 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 29 00:42:00 00:41:56 00:21:05 99
103 71 CZEPEK ALEKSANDER 1957 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA POLSKA M50 12 00:42:00 00:42:00 00:21:28 100
104 311 MACIASZEK TOMASZ 1988 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M18 30 00:42:01 00:41:56 00:21:05 101
105 535 KLONOWSKI MARCIN 1989 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 31 00:42:01 00:42:01 00:21:00 102
106 49 NOWAK ALEKSANDRA 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 2 00:42:02 00:41:53 00:21:16
4
107 726 NEHRING ZBIGNIEW 1958 GDAŃSK MCKWADRAT POLSKA M50 13 00:42:04 00:41:53 00:21:35 103
108 866 ZDUNOWSKI MARCIN GRZEGORZ 1983 BRODNICA KB LECH RYPIN POLSKA M18 32 00:42:10 00:42:10 00:20:46 104
109 298 MANKIEWICZ PIOTR 1985 CHOJNICE PSP POLSKA M18 33 00:42:13 00:42:00 00:21:30 107
110 502 SŁAWKOWSKI SŁAWOMIR 1969 BYDGOSZCZ BRAK POLSKA M40 23 00:42:13 00:41:59 00:21:11 108
111 179 SOSNOWSKI KRZYSZTOF 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 38 00:42:13 00:42:08 00:20:51 105
112 95 KLIMEK ANDRZEJ 1968 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 22 00:42:13 00:42:07 00:20:15 106
113 596 ADAMIK JAN 1959 GDYNIA MCKWADRAT POLSKA M50 14 00:42:16 00:42:11 00:20:59 109
114 791 JANDA TOMASZ 1987 MALBORK AWFIS GDAŃSK POLSKA M18 34 00:42:17 00:42:06 00:21:27 110
115 238 PFAJFER MAREK 1984 LEGBĄD NIEZRZESZONY POLSKA M18 35 00:42:19 00:42:09 00:21:01 111
116 434 KAMIŃSKI STEFAN 1947 TORUŃ TKKF REKREACJA TORUŃ POLSKA M60 2 00:42:21 00:42:19 00:21:06 112
117 63 HAMERNIK TOMASZ 1986 ELBLĄG BIEGANIE.PL POLSKA M18 36 00:42:23 00:42:19 00:21:04 113
118 252 JENDRYKA MAREK 1963 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 24 00:42:26 00:42:14 00:21:17 114
119 592 ŻUCHOWSKI MACIEJ 1985 TRZEBIELINO KP PSP BYTÓW POLSKA M18 37 00:42:28 00:42:19 00:21:13 115
120 491 PIELECKI BARTEK 1984 GDAŃSK KS ŻUKCZYN POLSKA M18 38 00:42:38 00:42:36 00:20:33 116
121 358 KRAWIEC ANDRZEJ 1961 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 15 00:42:39 00:42:35 00:21:11 117
122 100 BARBARSKI DARIUSZ 1970 NOWE MIASTO LUBAWSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M40 25 00:42:41 00:42:29 00:21:44 118
123 255 SOBCZAK RADOSŁAW 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 39 00:42:45 00:42:33 00:21:36 119
124 631 CYRSON ANDRZEJ 1976 BYTÓW KM PSP SŁUPSK POLSKA M30 39 00:42:45 00:42:42 00:21:17 120
125 591 DWULIT DARIUSZ 1970 MIASTKO KP PSP BYTÓW POLSKA M40 26 00:42:46 00:42:31 00:21:30 121
126 688 ŁOŚ RADEK 1978 OLSZTYN DAJTKI RUNNING TEAM POLSKA M30 40 00:42:48 00:42:44 00:21:37 122
127 558 STOLC PAWEŁ 1989 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 40 00:42:51 00:42:47 00:21:26 123
128 877 GAŁKA ŁUKASZ 1991 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA M18 41 00:42:51 00:42:39 00:21:06 124
129 331 JASKULSKI KAZIMIERZ 1964 ŚWIERKOCIN NIEZRZESZONY POLSKA M40 27 00:42:52 00:42:51 00:20:33 125
130 611 ASANOV ANDREY 1987 SVETOGORSK N/A ROSJA M18 42 00:42:54 00:42:51 00:21:10 126
131 19 BABIECZKO ANDRZEJ 1963 GOŚCISZEWO BE&K EUROPE TEAM POLSKA M40 28 00:42:56 00:42:53 00:21:07 127
132 814 ROKSZ RYSZARD 1955 BOLSZEWO K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA M50 16 00:42:56 00:42:50 00:21:22 128
133 279 SEROCKI ZBIGNIEW 1964 GRUDZIĄDZ ZSP SPARTA ŁASIN POLSKA M40 29 00:42:58 00:42:53 00:21:22 129
134 717 MARCINKIEWICZ JAN 1956 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI TOREC TORUŃ POLSKA M50 17 00:42:59 00:42:56 00:21:36 130
135 253 WILMA WIESŁAW 1961 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 18 00:43:02 00:43:01 00:20:52 131
136 476 TOMASZEWICZ MARCIN 1990 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 43 00:43:05 00:42:53 00:21:03 132
137 451 OBOLEWICZ MICHAŁ 1977 BRANIEWO 9 TA POLSKA M30 41 00:43:06 00:42:55 00:21:17 133
138 501 LIS PIOTR 1978 TORŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA POLSKA M30 42 00:43:06 00:42:59 00:21:14 134
139 283 ZAMORSKI ADAM 1967 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M40 30 00:43:07 00:43:00 00:21:44 135
140 586 JANUS ROBERT 1977 PRUSZCZ GDAŃSKI MC2 POLSKA M30 43 00:43:08 00:42:56 00:21:41 136
141 277 TOMASZEWICZ DAMIAN 1993 ELBLĄG MKA TRUSO ELBLĄG POLSKA M18 44 00:43:09 00:42:57 00:20:52 137
142 700 SZWABE DAMIAN 1981 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 44 00:43:10 00:43:01 00:20:47 138
143 712 TRUKAWKA ADAM 1992 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M18 45 00:43:12 00:42:56 00:21:56 140
144 195 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW 1955 ELBLĄG PSP ELBLĄG POLSKA M50 19 00:43:12 00:43:11 00:21:32 139
145 303 ZAWADZKI DAMIAN 1985 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 46 00:43:15 00:43:02 00:21:59 141
146 44 MRÓZ MAREK 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 45 00:43:17 00:43:06 00:22:06 142
147 367 PIOTROWSKI LECH 1962 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 31 00:43:18 00:43:18 00:21:50 143
148 97 WIĘCŁAWSKI DANIEL 1972 PAPOWO TORUŃSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 46 00:43:19 00:43:14 00:20:37 144
149 499 ŁOWICKI BARTOSZ 1989 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 47 00:43:20 00:43:13 00:21:26 146
150 354 KIERSZTAN ANDRZEJ 1981 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 47 00:43:20 00:43:12 00:21:04 145
151 488 BEDNAREK KRZYSZTOF 1968 GDYNIA 3CITY POLSKA M40 32 00:43:21 00:43:10 00:21:10 147
152 18 RÓŻYCKI SŁAWOMIR 1960 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M50 20 00:43:22 00:43:20 00:21:18 148
153 205 TESSA KAROL 1981 LISI OGON NIEZRZESZONY POLSKA M30 48 00:43:23 00:43:13 00:21:44 149
154 30 SKOCZYŃSKI LESZEK 1972 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 49 00:43:26 00:43:26 00:21:09 151
155 506 ZWOLIŃSKI TOMASZ 1971 SUCHY DWÓR KM PSP GDYNIA POLSKA M40 33 00:43:26 00:43:26 00:21:30 150
156 744 PROCHNA KRZYSZTOF 1972 FROMBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 50 00:43:27 00:43:21 00:21:47 152
157 20 SOBCZAK MARCIN 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 51 00:43:33 00:43:26 00:21:29 153
158 713 OLSZEWSKI MARCIN 1977 GDAŃSK BIEGAMBOLUBIE GDAŃSK POLSKA M30 52 00:43:33 00:43:30 00:21:37 154
159 15 KOWALEWSKI KRZYSZTOF 1977 KWIDZYN DELL POLSKA M30 53 00:43:34 00:43:31 00:21:28 155
160 867 ZIELIŃSKI GRZEGORZ 1987 BOŻENKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 48 00:43:34 00:43:24 00:21:48 156
161 428 BIRYŁO KATARZYNA 1973 BRANIEWO NIEZRZESZONA POLSKA K30 2 00:43:35 00:43:25 00:21:47
5
162 828 GŁĄB ANDRZEJ 1970 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M40 34 00:43:35 00:43:24 00:22:06 157
163 510 PIECHOWSKI ARTUR 1986 STĘŻYCA KM PSP GDYNIA POLSKA M18 49 00:43:40 00:43:38 00:21:17 158
164 541 DYLEWICZ PIOTR 1962 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M40 35 00:43:46 00:43:27
159
165 505 DZINGIELEWSKI DARIUSZ 1981 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 54 00:43:49 00:43:39 00:21:24 160
166 6 WICIK ZIGNIEW 1977 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 55 00:43:57 00:43:56 00:21:05 161
167 31 LANGOWSKI PIOTR 1974 SUSZ IRON MAIDEN TRIATHLON TEAM POLSKA M30 56 00:44:00 00:43:47 00:22:07 162
168 669 LIPKA MAREK 1985 ZŁOTY POTOK NIEZRZESZONY POLSKA M18 50 00:44:01 00:43:49 00:21:54 163
169 674 KOWALSKA EWA 1965 TORUŃ TOREC-TORUŃ POLSKA K40 2 00:44:04 00:43:59 00:21:59
6
170 392 NĘDZA ŁUKASZ 1984 KRZYCKO WIELKIE FIRMA WERNER KENKEL SP. Z O.O. POLSKA M18 51 00:44:08 00:44:06 00:21:06 164
171 377 DEYK PAWEŁ 1989 PRZODKOWO KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 52 00:44:10 00:44:09 00:21:37 165
172 222 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ 1974 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M30 57 00:44:12 00:43:54 00:22:14 166
173 64 ZAWODNIK ZAWODNIK 1990 ZAWODNIK
POLSKA M18 53 00:44:13 00:44:06 00:22:27 167
174 478 WAWRZYNIAK MICHAŁ 1982 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 54 00:44:17 00:44:05 00:22:01 168
175 876 BRUCHMAN JAN 1951 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD POLSKA M60 3 00:44:17 00:44:15 00:21:32 169
176 106 DOBRENKO MIECZYSŁAW 1940 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M70 1 00:44:18 00:44:16 00:21:35 170
177 200 DELAS PAWEŁ 1988 BRANIEWO KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 55 00:44:20 00:44:20 00:20:15 171
178 639 RUDENKO ANDREY 1980 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA M30 58 00:44:25 00:44:08 00:21:19 172
179 345 WOJCIECHOWSKI EUGENIUSZ 1960 BRZOZA BRZOZA BIEGA POLSKA M50 21 00:44:26 00:44:19 00:21:53 173
180 869 MOROSZCZAK BOGUMIŁ ADAM 1974 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 59 00:44:27 00:44:17 00:22:02 174
181 343 TRACZ MICHAŁ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 60 00:44:28 00:44:22 00:21:56 175
182 778 KOSATKO JANUSZ 1977 BEMOWO PISKIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 61 00:44:32 00:44:21 00:22:09 176
183 755 BRZOZOWSKI PAWEŁ 1977 MIASTKO AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M30 63 00:44:35 00:44:32 00:21:51 178
184 847 KOLASINSKI SEBASTIAN 1981 LIPIANKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 62 00:44:35 00:44:35 00:21:27 177
185 783 LEWAŃCZUK PIOTR 1979 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 64 00:44:37 00:44:18 00:22:18 179
186 50 GAWĘDA WITOLD 1964 PRABUTY KP PSP KWIDZYN POLSKA M40 36 00:44:38 00:44:33 00:21:36 180
187 603 CZEKAJ ANDRZEJ 1971 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 37 00:44:42 00:44:27 00:22:41 181
188 150 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 22 00:44:50 00:44:43 00:22:16 182
189 539 MATLEWSKA MARZENA 1970 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 3 00:44:50 00:44:48 00:21:54
7
190 89 DYLERT ARKADIUSZ 1980 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 65 00:44:53 00:44:53 00:22:23 183
191 690 SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF 1960 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 23 00:44:54 00:44:50 00:22:12 184
192 561 PIOCHACZ JÓZEF 1970 RÓWNOPOLE 29 FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M40 38 00:44:56 00:44:41 00:22:16 185
193 59 WOLF MAGDALENA 1981 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 3 00:44:57 00:44:47 00:21:37
8
194 824 GRONOWSKI MICHAŁ 1970 ŚWIECIE NIEZRZESZONY POLSKA M40 39 00:44:58 00:44:53 00:22:37 186
195 679 ANISZEWSKI DARIUSZ 1972 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 66 00:45:01 00:44:39 00:22:36 187
196 651 FILC TADEUSZ 1981 SMĘTOWO GRANICZNE NIEZRZESZONY POLSKA M30 67 00:45:05 00:45:00 00:23:05 188
197 402 CIELASIŃSKI RAFAŁ 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 68 00:45:08 00:44:57 00:22:23 189
198 443 ODWROT HUBERT 1971 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 40 00:45:08 00:45:01 00:21:54 190
199 779 JASKOT PIOTR 1967 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M40 41 00:45:08 00:44:51 00:21:45 191
200 444 GIEDRYS WOJCIECH 1971 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 42 00:45:12 00:45:04 00:21:57 192
201 609 GRABOWSKI GRZEGORZ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 69 00:45:14 00:44:57 00:22:25 193
202 662 GIEMBICKI JAN 1986 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 56 00:45:24 00:45:14 00:22:48 194
203 771 MORAWSKI EMIL 1985 PASŁĘK TEAM RUNNERS PASŁĘK POLSKA M18 57 00:45:29 00:45:18 00:22:41 195
204 441 CHOIŃSKI DARIUSZ 1965 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 43 00:45:32 00:45:25 00:22:27 196
205 849 SZYCHUDŁA ADAM 1955 GDYNIA ZORZA GDYNIA POLSKA M50 24 00:45:35 00:45:26 00:22:53 197
206 784 WIATROWSKI DARIUSZ 1962 ROGÓŻNO NIEZRZESZONY POLSKA M40 44 00:45:36 00:45:32 00:22:23 198
207 705 MATUŁA EWELINA 1992 BRZOZA BRZOZA BIEGA POLSKA K18 3 00:45:42 00:45:42 00:22:32
9
208 81 BRONOWICKI ADAM 1962 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 45 00:45:44 00:45:31 00:23:28 199
209 429 BIRYŁO ROMAN 1971 BRANIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 46 00:45:44 00:45:38 00:22:16 200
210 452 GILL JAROSŁAW 1967 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 47 00:45:44 00:45:44 00:22:53 201
211 696 MARKOWICZ ZENON 1951 BARCZEWO PISA-BARCZEWO POLSKA M60 4 00:45:49 00:45:45 00:22:40 202
212 787 ŻYŁKA ŁUKASZ 1982 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 58 00:45:51 00:45:36 00:22:18 203
213 517 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 1958 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 25 00:45:53 00:45:40 00:22:24 204
214 27 MAŁKIŃSKI JÓŻEF 1957 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 26 00:45:54 00:45:45 00:22:48 205
215 184 LITWIN JAROSŁAW 1963 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 48 00:45:57 00:45:54 00:23:09 206
216 208 KANIECKI KAROL 1986 KWIDZYN PSP KWIDZYN POLSKA M18 59 00:45:59 00:45:51 00:23:00 207
217 74 TRACZYK PIOTR 1972 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 70 00:45:59 00:45:53 00:23:06 208
218 356 RUTKA RADOSLAW 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 71 00:46:00 00:45:53 00:22:09 209
219 659 KUKCZYŃSKI DAMIAN 1987 RYBAKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 60 00:46:01 00:45:45 00:23:51 210
220 822 CHYLIŃSKI WOJCIECH 1976 GRUDZIĄDZ BRAK POLSKA M30 72 00:46:01 00:45:55 00:23:37 211
221 151 TREĆ LEON 1959 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 27 00:46:02 00:45:57 00:22:55 212
222 315 DUDCZAK JAROSŁAW 1972 BRANIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 73 00:46:05 00:45:53 00:22:58 213
223 568 GARCZEWSKI ADAM 1981 PRUSZCZ GDAŃSKI GONGO TEAM POLSKA M30 74 00:46:06 00:46:03 00:22:40 214
224 766 HASS ADAM 1981 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 75 00:46:07 00:45:57 00:22:26 215
225 13 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 76 00:46:10 00:46:02 00:22:59 216
226 38 ZIELIŃSKI HENRYK 1952 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 28 00:46:10 00:46:10 00:22:59 217
227 12 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 4 00:46:10 00:46:03 00:22:58
10
228 249 NĘDZUSIAK DARIUSZ 1962 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI KP PSP ALEKSANDRÓW K POLSKA M40 49 00:46:13 00:46:07 00:22:35 218
229 634 BOBROV ALEXEY 1985 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M18 61 00:46:16 00:46:13 00:22:38 219
230 220 KURZAWA JACEK 1966 GDYNIA GS-HYDRO GDYNIA POLSKA M40 50 00:46:17 00:46:08 00:23:22 220
231 42 HYPŚ WALDEMAR 1958 OLSZTYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M50 29 00:46:17 00:46:12 00:22:44 221
232 60 MAKUL ROMAN 1964 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 51 00:46:25 00:46:17 00:23:00 222
233 22 MOUNIER FREDERIC 1972 OLSZTYN NIEZRZESZONY FRANCE M30 77 00:46:26 00:46:04 00:23:58 223
234 68 KOWALSKI ŁUKASZ 1990 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 62 00:46:27 00:46:12 00:24:07 224
235 261 FILIPSKI ANDRZEJ 1961 GOWINO NIEZRZESZONY POLSKA M50 30 00:46:29 00:46:24 00:22:47 225
236 262 RYMON-LIPIŃSKI WALDEMAR 1971 REDA NIEZRZESZONY POLSKA M40 52 00:46:31 00:46:26 00:22:48 226
237 484 LISEWSKI TOMASZ 1982 ZŁOTORIA N/WISŁĄ KM UMK TORUŃ POLSKA M18 63 00:46:35 00:46:20 00:22:56 227
238 180 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW 1980 ROZAJNY MAŁE TOR-PAL TEAM POLSKA M30 78 00:46:37 00:46:27 00:23:10 228
239 275 LUBAWIŃSKI KRZYSZTOF 1978 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO POLSKA M30 79 00:46:39 00:46:20 00:23:42 229
240 372 WALENDZIAK RYSZARD 1973 MALBORK JW. 1128 MALBORK POLSKA M30 80 00:46:42 00:46:38 00:22:38 230
241 390 KACZMARSKI GRZEGORZ 1974 GRUDZIĄDZ BRAK POLSKA M30 81 00:46:44 00:46:39 00:23:37 232
242 628 BIEDAK ŁUKASZ 1989 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 64 00:46:44 00:46:40 00:23:46 231
243 344 CHUDZICKI PIOTR 1963 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 53 00:46:45 00:46:42 00:23:43 233
244 475 TOMASZEWICZ PIOTR 1968 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M40 54 00:46:46 00:46:33 00:23:26 234
245 370 ADAMCZYK BOŻENA 1971 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA K40 4 00:46:46 00:46:40 00:23:21
11
246 369 GULIŃSKI MARCIN 1984 OSTRÓW WIELKOPOLSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 65 00:46:47 00:46:47 00:23:51 235
247 412 BODASZEWSKI TADEUSZ 1946 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M60 5 00:46:47 00:46:44 00:23:21 236
248 654 SKALMOWSKI MICHAŁ 1989 SZTUM KP PSP SZTUM POLSKA M18 66 00:46:48 00:46:39 00:23:15 237
249 547 MALINOWSKI PIOTR 1969 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 55 00:46:50 00:46:31 00:23:46 238
250 587 BEREBECKI ROMAN 1951 RYPIN KB LECH RYPIN POLSKA M60 6 00:46:52 00:46:51 00:22:50 240
251 14 MULLER TOMASZ 1968 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 56 00:46:52 00:46:48 00:23:21 239
252 247 PANCEWICZ KRZYSZTOF 1982 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M18 67 00:46:53 00:46:34 00:23:49 241
253 349 KOSTKOWSKI MARIUSZ 1975 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 82 00:46:53 00:46:53 00:23:19 242
254 555 WŁAZ TADEUSZ 1949 GGANSK BRAK POLSKA M60 7 00:46:56 00:46:43 00:23:45 243
255 52 KAMIŃSKI JAKUB 1981 SOPOT NIEZRZESZONY POLSKA M30 84 00:46:58 00:46:54 00:22:34 245
256 130 RUBAJ ADAM 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 83 00:46:58 00:46:53 00:23:09 244
257 521 WABNIC JAN 1965 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 57 00:47:01 00:46:59 00:22:08 246
258 352 KAMIŃSKI MAREK 1979 WEJHEROWO PSP POLSKA M30 85 00:47:04 00:46:52 00:23:15 247
259 855 JAŃCZEWSKI ADAM MIROSŁAW 1980 MALBORK 3510 BRANIEWO POLSKA M30 86 00:47:07 00:46:42 00:24:33 248
260 432 SOKOŁOWSKI ZYGMUNT 1985 GDAŃSK JW 1248 BARTOSZYCE WSP POLSKA M18 68 00:47:08 00:46:54 00:23:59 249
261 164 KĄCICKI MACIEJ 1978 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 87 00:47:08 00:47:08 00:23:09 250
262 789 HEFCZYC WOJCIECH 1984 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 69 00:47:11 00:47:04 00:23:27 251
263 806 MACIEJEWSKI IRENEUSZ 1969 GDAŃSK NIE POLSKA M40 58 00:47:13 00:47:09 00:23:53 252
264 21 JUREWICZ MIROSŁAW 1963 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 59 00:47:17 00:47:01 00:23:40 253
265 333 BAR MIROSŁAW 1972 RAKOWIEC KP PSP KWIDZYN POLSKA M30 88 00:47:20 00:47:19 00:23:20 254
266 804 WIATROWSKI MACIEJ 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 70 00:47:21 00:47:10 00:24:56 255
267 175 ROLEWICZ KAROL 1989 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 71 00:47:22 00:47:14 00:23:08 256
268 212 PRANGE WALDEMAR 1976 PUCK NIEZRZESZONY POLSKA M30 89 00:47:25 00:47:22 00:23:40 257
269 439 KUSSOWSKI ANDRZEJ 1974 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 90 00:47:26 00:47:18 00:23:13 258
270 48 LISZEWSKI KRZYSZTOF 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 60 00:47:30 00:47:22 00:23:01 259
271 531 PIĄTKOWSKI PIOTR 1971 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M40 61 00:47:31 00:47:15 00:23:23 260
272 689 KAZIMIERSKI RYSZARD 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 31 00:47:34 00:47:30 00:23:27 261
273 257 SOSNA PAWEŁ 1985 RAKOWIEC KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 72 00:47:38 00:47:32 00:22:22 262
274 635 TROITCKII PAVEL 1963 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M40 62 00:47:38 00:47:17 00:23:28 263
275 163 WOJCIECHOWSKI ARTUR 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 73 00:47:42 00:47:32 00:22:44 264
276 684 DWORSKI SŁAWOMIR 1960 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 32 00:47:42 00:47:31 00:23:28 265
277 660 MYRCIK RAFAŁ 1976 PRUSZCZ GDAŃSKI IM2010 POLSKA M30 91 00:47:45 00:47:30 00:24:20 266
278 545 NERC FILIP 1976 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 92 00:47:46 00:47:37 00:23:28 267
279 754 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 63 00:47:51 00:47:26 00:23:28 268
280 91 SKRAJDA SZYMON 1967 PAWLICE NIEZRZESZONY POLSKA M40 64 00:47:54 00:47:46 00:23:21 270
281 75 BRODZIK SŁAWOMIR 1973 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 93 00:47:54 00:47:54 00:24:25 269
282 260 KĘSICKI SEBASTIAN 1976 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 94 00:47:57 00:47:44 00:23:57 271
283 801 MISIEJUK MACIEJ 1973 TORUN NIEZRZESZONY POLSKA M30 95 00:48:01 00:47:51 00:24:06 272
284 574 STOŁOWSKA AURELIA 1962 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 5 00:48:02 00:47:56 00:23:52
12
285 112 NADOLSKI TOMASZ 1974 PRABUTY HELIOS POLSKA M30 96 00:48:10 00:47:59 00:23:58 273
286 182 STEFAŃSKI MICHAŁ 1991 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA M18 74 00:48:12 00:47:56 00:24:03 274
287 334 STANEK PIOTR 1985 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 75 00:48:13 00:47:58 00:24:21 276
288 330 KARCZEWSKI JACEK 1963 SUSZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 65 00:48:13 00:47:54 00:24:06 275
289 56 WAGA JACEK 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 66 00:48:14 00:47:48 00:24:32 278
290 307 SEROCKI WOJCIECH 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 97 00:48:14 00:48:07 00:24:25 277
291 455 TRZCIŃSKI GRZEGORZ 1964 PRABUTY HELIOS POLSKA M40 67 00:48:15 00:48:06 00:23:58 279
292 817 MATEŃKA TOMASZ 1983 TRUMIEJKI KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 76 00:48:23 00:48:23 00:23:50 281
293 566 JÓŹWIAK TOMASZ 1958 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA M50 33 00:48:23 00:48:22 00:24:11 280
294 405 KRASZEWSKI JAROSŁAW 1980 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 98 00:48:24 00:48:14 00:24:22 282
295 614 TOMCZAK KRZYSZTOF 1984 RYJEWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 77 00:48:29 00:48:09 00:24:39 284
296 3 DUDA SEWERYN 1980 SZTUM IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 99 00:48:29 00:48:29 00:24:06 283
297 562 ZIELIŃSKI ŁUKASZ 1986 BOŻENKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 78 00:48:31 00:48:21 00:23:50 285
298 368 KUTYŁA GRZEGORZ 1972 KWIDZYN NZ POLSKA M30 100 00:48:32 00:48:27 00:24:23 286
299 719 FOJT BARTŁOMIEJ 1976 POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M30 101 00:48:34 00:48:22 00:25:09 287
300 340 ADAMCZYK ZBIGNIEW 1970 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA M40 68 00:48:37 00:48:31 00:23:35 288
301 483 SOBCZYK KRZYSZTOF 1959 TYCHNOWY KTS IRONMAN KWIDZYN POLSKA M50 35 00:48:39 00:48:25 00:23:59 290
302 241 CZERWIŃSKI ADAM 1957 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 34 00:48:39 00:48:36 00:23:34 289
303 240 CZERWIŃSKA REGINA 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 1 00:48:40 00:48:37 00:23:35
13
304 264 SKRODZKI PAWEŁ 1986 KWIDZYN KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 79 00:48:44 00:48:36 00:24:16 291
305 492 ROŻYK KRZYSZTOF 1970 GDYNIA OKNOBUR-GDYNIA POLSKA M40 69 00:48:45 00:48:37 00:23:57 294
306 638 BADOWSKI DARIUSZ 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 103 00:48:45 00:48:33 00:24:22 293
307 166 SZOSTEK TOMASZ 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 102 00:48:45 00:48:34 00:24:23 292
308 149 KWIATKOWSKA IWONA 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 2 00:48:46 00:48:40 00:24:37
14
309 418 GNIEWKOWSKI PIOTR 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 104 00:48:51 00:48:36 00:24:29 295
310 702 MERYK RADOSŁAW 1969 GOŚCISZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 70 00:49:00 00:48:44 00:24:34 297
311 5 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW 1958 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 36 00:49:00 00:48:55 00:23:24 296
312 420 SAŁAMACHA TADEUSZ 1956 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 37 00:49:01 00:48:47 00:23:47 298
313 858 SOBOLEWSKI ANTONI JOZEF 1951 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M60 8 00:49:01 00:48:43 00:24:36 299
314 716 WYRĘBSKI JAROSŁAW 1973 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 105 00:49:12 00:49:03 00:25:05 300
315 438 OLCHOWIK RYSZARD 1951 GNIEZNO PUSTACHOWA RUNNING POLSKA M60 10 00:49:13 00:48:59 00:24:17 303
316 527 TRYBA ZDZISŁAW 1950 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M60 9 00:49:13 00:49:00 00:24:05 301
317 312 SIERANT PAWEŁ 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 80 00:49:13 00:48:44 00:23:53 302
318 826 MAZERANT DANIEL 1973 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 106 00:49:24 00:49:07 00:24:37 304
319 650 NALEZIŃSKI DAMIAN 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 81 00:49:25 00:49:08 00:23:44 305
320 707 KĘPIŃSKI KRZYSZTOF 1976 SUSZ UKS TOWARZYSTWO ROZWOJU SPORT W SUSZU POLSKA M30 107 00:49:25 00:49:01 00:25:59 306
321 87 JANIK ROMAN 1953 KWIDZYN BE&K EUROPE - TEAM POLSKA M50 38 00:49:28 00:49:26 00:23:02 307
322 77 FAVEEUW DAVID 1973 VAUGNERAY NIEZRZESZONY FRANCE M30 108 00:49:29 00:49:07 00:25:02 308
323 495 TOCHA ZBIGNIEW 1956 SKÓRCZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 39 00:49:32 00:49:11 00:25:59 309
324 554 SKRZYPSKI STANISŁAW 1948 GDANSK TKKF ROZSTAJE POLSKA M60 11 00:49:32 00:49:18 00:24:42 310
325 113 SOSNOWSKI BOLESŁAW 1947 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE POLSKA M60 12 00:49:33 00:49:28 00:24:47 311
326 793 SKIERKOWSKI ADAM 1973 ŚWIECIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 109 00:49:34 00:49:09 00:24:37 312
327 863 GERKA KRZYSZTOF PIOTR 1957 PISKORCZYN KB LECH RYPIN POLSKA M50 40 00:49:34 00:49:17 00:24:14 313
328 375 WICKI MARCIN 1988 ZAŁĘŻE. KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 82 00:49:35 00:49:31 00:23:25 315
329 489 PECKA JAN 1954 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M50 41 00:49:35 00:49:24 00:24:45 314
330 762 JERZY JASKOT 1950 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M60 13 00:49:36 00:49:14 00:24:47 316
331 698 MAJCHER STANISŁAW 1948 GOLUB-DOBRZYŃ NIEZRZESZONY POLSKA M60 14 00:49:37 00:49:20 00:24:48 317
332 675 SOBIŚ MARCIN 1978 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 110 00:49:41 00:49:27 00:24:38 318
333 309 URBAŃSKI RAFAŁ 1989 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 83 00:49:42 00:49:20 00:25:42 319
334 569 WICIAK ZIEMOWIT 1970 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 71 00:49:46 00:49:24 00:25:59 320
335 737 SZYMCZAK LECH 1956 ELBLĄG ELBLĄG POLSKA M50 42 00:49:46 00:49:34 00:24:24 321
336 649 TOMASZEWSKI WOJCIECH 1970 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 72 00:49:47 00:49:17 00:25:11 322
337 479 ŁAKOMY RAFAŁ 1981 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 111 00:49:50 00:49:39 00:25:44 323
338 852 SZYMAŃSKI JERZY 1944 KURZĘTNIK ZAMEK JAWOR KURZETNIK POLSKA M60 15 00:49:56 00:49:35 00:26:33 324
339 831 BAJER KAZIMIERZ 1982 CHEŁMNO LUKS AGRO-SIEĆ CHEŁMNO POLSKA M18 84 00:49:57 00:49:44 00:24:35 325
340 528 WRONA SŁAWOMIR 1972 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 112 00:50:01 00:49:52 00:25:24 326
341 632 UZAR KRZYSZTOF 1984 SŁUPSK KM PSP SŁUPSK POLSKA M18 85 00:50:03 00:50:00 00:23:23 327
342 511 SZYMAŃSKI PAWEŁ 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 113 00:50:04 00:49:35 00:24:54 328
343 860 KOCIĘDA RAFAŁ ARKADIUSZ 1975 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 114 00:50:04 00:49:38 00:26:41 329
344 676 RENDA WALDEMAR 1964 GDYNIA OBERŻA POD TURBOTEM POLSKA M40 74 00:50:13 00:49:52 00:25:56 331
345 26 ŚWIDER JANUSZ 1965 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 73 00:50:13 00:50:03 00:24:05 330
346 486 BARTOSIK KAMIL 1975 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M30 115 00:50:15 00:50:03 00:25:12 332
347 597 LEWANDOWSKI WOJCIECH 1964 ŚWIECIE DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M40 75 00:50:15 00:49:53 00:25:24 333
348 456 FIGURA BOGDAN 1956 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 43 00:50:17 00:50:00 00:24:49 334
349 583 GAŁĄZKA MARCIN 1982 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 86 00:50:18 00:50:00 00:24:14 335
350 339 WIERCIŃSKI MARIUSZ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 116 00:50:21 00:50:15 00:24:41 336
351 387 ROŹNIAKOWSKI PAWEŁ 1979 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 117 00:50:23 00:50:12 00:25:07 337
352 798 BRAMOWICZ JACEK 1984 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 87 00:50:24 00:50:10 00:24:57 338
353 842 BIELESZA MATEUSZ 1992 STĘŻYCA-KOLONIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 88 00:50:24 00:50:19 00:24:35 339
354 360 WALCZYKOWSKI JĘDRZEJ 1972 BYDGOSZCZ IM2010 POLSKA M30 118 00:50:25 00:50:10 00:26:01 340
355 99 DOMINIK DAWID 1980 KWIDZYN HELIOS POLSKA M30 119 00:50:26 00:50:16 00:24:30 341
356 780 JASKOT ROMAN 1953 MALBORK MALBORK POLSKA M50 44 00:50:31 00:50:31 00:25:10 342
357 254 FECOWICZ ŁUKASZ 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 89 00:50:33 00:50:32 00:25:10 343
358 846 OLSZEWSKI SYLWESTER 1989 KORZENIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 90 00:50:34 00:50:32 00:25:10 344
359 641 CZAJA JERZY 1952 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 45 00:50:34 00:50:16 00:25:29 345
360 297 KŁODZIŃSKI MICHAŁ 1980 CHOJNICE PSP POLSKA M30 121 00:50:35 00:50:12 00:25:43 347
361 685 STREHLAU ADAM 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 122 00:50:35 00:50:20 00:25:38 348
362 853 KORTHALS ŁUKASZ 1973 POŁCZNO PSP GDYNIA POLSKA M30 120 00:50:35 00:50:22 00:25:45 346
363 406 ARTECKI MICHAŁ 1982 MALBORK BOJOWY ZWIĄZEK SPORTOWY POLSKA M18 91 00:50:41 00:50:31 00:23:46 350
364 482 OSIECKI GRZEGORZ 1951 KISIELICE KB LECH RYPIN POLSKA M60 16 00:50:41 00:50:24 00:24:48 349
365 556 BRZYCKI RADOSŁAW 1973 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 123 00:50:47 00:50:26 00:26:02 351
366 17 JAGODZIŃSKI PIOTR 1964 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA M40 76 00:50:49 00:50:41 00:24:48 352
367 167 MALINOWSKI KRZYSZTOF 1992 BRONNO NIEZRZESZONY POLSKA M18 92 00:50:50 00:50:21 00:25:58 354
368 830 ZDROJEWSKI KRZYSZTOF 1973 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA M30 125 00:50:50 00:50:25 00:27:04 355
369 875 PANEK WOJCIECH 1977 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA M30 124 00:50:50 00:50:25 00:27:04 353
370 310 KOPIŃSKI ROBERT 1974 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 126 00:50:55 00:50:46 00:25:18 356
371 808 PIĄTEK KRYSTIAN 1984 MRĄGOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 93 00:50:56 00:50:29 00:26:44 357
372 207 ZAWODNIK ZAWODNIK 1990 ZAWODNIK
POLSKA M18 94 00:50:59 00:50:38 00:25:25 358
373 827 SMULSKA AGNIESZKA 1971 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL POLSKA K40 6 00:51:00 00:50:40 00:25:25
15
374 809 STRUGALSKI MARIUSZ 1974 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 127 00:51:01 00:50:57 00:24:06 359
375 805 DYTER ARKADIUSZ 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 95 00:51:02 00:51:02 00:24:56 360
376 137 GŁOGOWSKI MICHAŁ 1982 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M18 96 00:51:13 00:51:13 00:24:15 361
377 88 GREMBOWICZ HENDRYK 1953 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 46 00:51:16 00:50:59 00:25:47 362
378 686 KATEWICZ TOMASZ 1965 OSIELSKO MONDI ŚWIECIE POLSKA M40 77 00:51:19 00:51:00 00:25:15 363
379 776 BIAŁEK KRZYSZTOF 1980 SUSZ X POLSKA M30 128 00:51:25 00:50:58 00:26:12 364
380 92 GRULKOWSKI JÓZEF 1936 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M70 2 00:51:30 00:51:14 00:25:36 365
381 82 WISNIEWSKI JERZY 1962 KWIDZYN KLUB ŻŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 78 00:51:35 00:51:24 00:25:49 366
382 1 KRZYSZTOFIAK GRAŻYNA 1958 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K50 3 00:51:35 00:51:26 00:25:50
16
383 445 RACZOŃ PRZEMYSŁAW 1980 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 129 00:51:42 00:51:22 00:26:06 367
384 811 KAMIŃSKI TOMASZ 1965 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE POLSKA M40 79 00:51:45 00:51:35 00:25:25 368
385 551 SCHMIDT WALDEMAR 1958 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 47 00:51:47 00:51:43 00:25:13 369
386 459 KOLCZYŃSKI JERZY 1970 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO POLSKA M40 80 00:51:48 00:51:32 00:25:06 371
387 599 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA 1978 LUBAWA LKS LUBAWA POLSKA K30 5 00:51:48 00:51:30 00:25:54
17
388 637 DUBAILOV DMITRII 1988 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA M18 97 00:51:48 00:51:45 00:25:42 370
389 306 GRODZKI DANIEL 1981 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 130 00:51:52 00:51:39 00:25:32 373
390 28 GOC WOJCIECH 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 81 00:51:52 00:51:33 00:26:25 372
391 172 LISZEWSKA URSZULA 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K40 7 00:51:53 00:51:27 00:26:18
18
392 496 TOCHA MICHAŁ 1991 SKÓRCZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 98 00:51:54 00:51:33 00:26:00 374
393 67 HERMANOWICZ-ŚWIERCZEK ALEKSANDRA 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 6 00:51:57 00:51:31 00:26:09
19
394 173 MOJSZAK JÓZEF 1940 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M70 3 00:51:57 00:51:36 00:26:05 375
395 727 MOCZADŁO TOMASZ 1972 PRABUTY AMATOR POLSKA M30 131 00:51:58 00:51:51 00:25:26 376
396 362 ANACZKOWSKI ŁUKASZ 1982 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 99 00:52:00 00:51:38 00:24:47 377
397 600 NOSKO AGATA 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 7 00:52:01 00:51:53 00:25:28
20
398 108 JAŁOCHA JAN 1961 GRZYWNA KB TRUCHCIK ŁUBIANKA POLSKA M50 48 00:52:09 00:51:43 00:26:29 378
399 622 MICHALIK TOMASZ 1979 GDAŃSK TYTUS&MUFFIN POLSKA M30 132 00:52:11 00:51:48 00:26:56 379
400 465 MAŃKOWSKI WALDEMAR 1961 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 49 00:52:16 00:51:58 00:25:56 380
401 606 PODLAWSKI PIOTR 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 100 00:52:21 00:52:02 00:28:17 381
402 825 NIEDZIELSKI JERZY 1973 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 133 00:52:21 00:52:00 00:25:10 382
403 467 KOWALEWSKI PAWEŁ 1971 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 82 00:52:22 00:52:00 00:25:56 383
404 626 GUTOWSKI ANDRZEJ 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 134 00:52:23 00:52:00 00:25:55 384
405 463 LUDWIK ANDRZEJ 1962 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 83 00:52:29 00:52:12 00:25:38 385
406 295 KOŹLEWICZ HENRYK 1972 CHOJNICE PSP POLSKA M30 135 00:52:37 00:52:14 00:26:04 386
407 114 TALAR SZYMON 1991 BIAŁKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 101 00:52:40 00:52:11 00:27:03 387
408 704 BELZYT JERZY 1962 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 84 00:52:48 00:52:45 00:25:49 388
409 395 KRAKOWIAK JACEK 1983 ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE DREAM TEAM POLSKA M18 102 00:52:49 00:52:24 00:26:44 389
410 413 GIBAS ANDRZEJ 1968 MALBORK JW 1128 POLSKA M40 85 00:52:49 00:52:46 00:25:24 390
411 601 SUSZYŃSKI MICHAŁ 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 136 00:52:52 00:52:43 00:24:42 391
412 604 ŚWIERCZYŃSKI BOGDAN 1961 TORUŃ TOREC POLSKA M50 50 00:52:55 00:52:28 00:25:33 392
413 594 RYK JACEK 1968 GDANSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 86 00:53:00 00:52:46 00:25:10 393
414 83 SZYMAŃSKI TOMASZ 1974 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 137 00:53:04 00:52:48 00:25:29 394
415 391 SAMOL ANTONI 1980 BUKOWIEC GORNY WERNER KENKEL POLSKA M30 139 00:53:13 00:53:05 00:26:22 396
416 708 KWIATKOWSKI ADRIAN 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 138 00:53:13 00:52:49 00:26:50 395
417 65 TAS JAROSŁAW 1965 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 87 00:53:16 00:52:50 00:26:18 397
418 158 MORAWSKI MAREK 1973 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 140 00:53:19 00:53:06 00:26:31 398
419 8 SAWKA AADAM 1955 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 51 00:53:27 00:53:09 00:25:53 399
420 818 MICHNA ANGELIKA 1987 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 4 00:53:28 00:53:25 00:26:24
21
421 802 ŁĄCKI WOJCIECH 1956 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO POLSKA M50 52 00:53:30 00:53:12 00:26:16 400
422 129 BARTNICKA ANETTA 1974 ELBLĄG NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA K30 8 00:53:33 00:53:29 00:26:13
23
423 227 BARCIKOWSKA WIOLETTA 1970 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 8 00:53:33 00:53:30 00:25:13
22
424 487 KOWALSKI MACIEJ 1964 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 88 00:53:34 00:53:15 00:26:17 401
425 665 IMIANOWSKI JERZY 1962 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 89 00:53:42 00:53:33 00:25:46 402
426 797 DRAGAN ŁUKASZ 1984 LĘBORK TOR-PAL TEAM POLSKA M18 103 00:53:45 00:53:32 00:27:31 403
427 2 BORZESZKOWSKA ANNA 1969 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K40 9 00:53:45 00:53:44 00:26:24
24
428 379 SZULC PIOTR 1990 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 104 00:53:46 00:53:12 00:27:10 404
429 338 CEJKO WOJCIECH 1975 BANINO NIEZRZESZONY POLSKA M30 141 00:53:47 00:53:36 00:26:53 405
430 143 KOWALSKI TOMASZ 1987 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 105 00:53:48 00:53:30 00:27:53 406
431 24 SLIPCEWICZ TOMASZ 1970 RAKOWIEC IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 90 00:53:50 00:53:31 00:26:16 407
432 248 GADOMSKI PIOTR 1970 CZERWONAK NIEZRZESZONY POLSKA M40 91 00:53:52 00:53:31 00:26:50 408
433 533 DORNA ROBERT 1972 KLAMRY NIEZRZESZONY POLSKA M30 142 00:53:57 00:53:28 00:27:41 409
434 790 CIEŚLAK KAROL 1986 EŁK GONGO TEAM POLSKA M18 106 00:53:58 00:53:54 00:25:57 410
435 515 KUCIŃSKI ŁUKASZ 1992 ELBLĄG NIERZESZONY POLSKA M18 107 00:53:59 00:53:36 00:26:07 411
436 658 RZEKANOWSKI JERZY 1965 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M40 92 00:54:01 00:53:39 00:26:03 412
437 781 SŁOWIŃSKI KAMIL 1987 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M18 108 00:54:09 00:53:54 00:26:18 413
438 197 GRZYWACZ MARIUSZ 1970 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 93 00:54:13 00:53:50 00:26:24 414
439 270 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ 1970 OSTRÓDA NIEZRZESZONY POLSKA M40 94 00:54:13 00:53:51 00:25:52 415
440 774 BŁACHUT MICHAŁ 1961 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M50 53 00:54:13 00:53:55 00:27:09 416
441 34 MROCZKOWSKI ADAM 1952 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 54 00:54:16 00:54:16 00:25:57 417
442 878 NĘDZUSIAK HONORATA 1964 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI NIEZRZESZONY POLSKA K40 10 00:54:17 00:53:54 00:27:18
25
443 403 KRUPA ARTUR 1978 KWIDZYN NZ POLSKA M30 143 00:54:18 00:54:13 00:25:17 418
444 35 SZATKOWSKI RADOSŁAW 1977 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 144 00:54:20 00:54:13 00:25:25 419
445 485 JUSZCZAK KRZYSZTOF 1954 KOSZALIN NIEZRZESZONY POLSKA M50 55 00:54:23 00:54:01 00:26:26 420
446 687 KRZYK JAROSŁAW 1961 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 56 00:54:23 00:54:03 00:25:41 421
447 785 GUZOWSKI ANDRZEJ 1961 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 57 00:54:23 00:54:15 00:24:17 422
448 178 MADEJ PAWEŁ 1985 GDAŃSK BIEGANIE.PL POLSKA M18 109 00:54:26 00:54:02 00:29:15 423
449 442 SZKODA MARIUSZ 1970 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 95 00:54:26 00:54:18 00:27:46 424
450 619 KLIMKIN DMITRII 1983 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M18 110 00:54:30 00:54:30 00:26:29 426
451 29 KOWALSKI HENRYK 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 58 00:54:30 00:54:13 00:27:33 425
452 284 BRZOZOWSKA MONIKA 1977 ROKITKI NIEZRZESZONA POLSKA K30 9 00:54:33 00:54:13 00:27:07
26
453 655 HNATYSZYN ANDRZEJ 1962 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 96 00:54:48 00:54:42 00:27:48 427
454 231 KOŚCIELNIAK MACIEJ 1987 KALISZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 112 00:54:50 00:54:23 00:28:23 429
455 590 WĘGRZYNOWSKI ARKADIUSZ 1986 MIASTKO KP PSP BYTÓW POLSKA M18 111 00:54:50 00:54:36 00:24:48 428
456 313 NOWOSIELSKA MARLENA 1974 SZTUM NIEZRZESZONA POLSKA K30 10 00:54:51 00:54:29 00:27:18
27
457 431 KALINOWSKI WOJCIECH 1963 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M40 97 00:54:54 00:54:37 00:27:21 430
458 161 TEKIEŃ JUSTYNA 1991 TRZCIANNE NIEZRZESZONA POLSKA K18 5 00:54:58 00:54:47 00:27:52
28
459 516 CHODAKOWSKI ADAM 1973 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 145 00:54:58 00:54:31 00:27:54 431
460 215 DYLEWSKI STANISŁAW 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 146 00:54:59 00:54:39 00:27:52 432
461 563 NAPIÓRKOWSKA KAROLINA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 6 00:54:59 00:54:51 00:26:30
29
462 844 ŚWIĘTOSŁAWSKI HENRYK 1959 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 59 00:55:00 00:54:29 00:28:07 433
463 850 BŁACHUTA PRZEMYSŁAW PIOTR 1989 SADLINKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 113 00:55:02 00:54:43 00:25:57 434
464 873 BOLLIN MICHAŁ MARIAN 1977 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 147 00:55:03 00:54:49 00:27:40 435
465 55 BAŃKOWSKI PIOTR 1977 RODOWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 148 00:55:06 00:54:39 00:27:54 436
466 722 PIWOWARCZYK MARCIN 1973 BRODNICA 4PCHEM POLSKA M30 149 00:55:11 00:54:45 00:28:51 437
467 816 POLINCEUSZ MAŁGORZATA 1953 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K50 4 00:55:12 00:55:10 00:26:32
30
468 616 STANISZEWSKI BARTOSZ 1975 GDAŃSK PIĘTY SZALONEGO GNOMA I SP. POLSKA M30 150 00:55:13 00:54:48 00:27:49 438
469 692 GAJOWNICZEK FRANCISZEK 1951 FROMBORK FZS POLSKA M60 17 00:55:13 00:54:57 00:27:50 439
470 152 SMOLARZ PIOTR 1970 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 98 00:55:14 00:54:49 00:27:53 440
471 45 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K50 5 00:55:16 00:55:00 00:27:33
31
472 332 ZIELIŃSKI ROMAN 1954 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M50 60 00:55:22 00:54:54 00:28:07 441
473 799 PAGIEŁA WOJCIECH 1954 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 61 00:55:26 00:55:20 00:28:01 442
474 800 PAGIEŁA PIOTR 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 114 00:55:27 00:55:20 00:28:01 443
475 843 WYMYSŁOWSKI MARCIN 1992 KWIDZYN DELIKATESY PLUS POLSKA M18 115 00:55:27 00:55:22 00:28:04 444
476 736 STAWSKI JERZY 1949 OSIEK N/W. TOWIMOR S.A. TORUŃ POLSKA M60 18 00:55:35 00:55:12 00:27:46 445
477 681 KAMIŃSKI ŁUKASZ 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 116 00:55:37 00:55:25 00:27:25 446
478 680 BŁĘDZKI PAWEŁ 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 117 00:55:38 00:55:26 00:27:24 447
479 394 BILSKI SZYMON 1976 WARSZAWA HENKEL RUNNING TEAM POLSKA M30 151 00:55:39 00:55:12 00:27:40 448
480 837 WIERZBA ANDRZEJ 1970 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M40 99 00:55:41 00:55:15 00:27:38 449
481 857 BADOWSKA DOMINIKA MARTYNA 1981 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA K30 11 00:55:41 00:55:29 00:27:01
32
482 187 LEGIEWICZ MICHAŁ 1976 SADLINKI BE&K EUROPE TEAM POLSKA M30 152 00:55:45 00:55:14 00:28:21 450
483 258 CZUBIŃSKI RADOSŁAW 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 118 00:56:00 00:55:35 00:29:15 451
484 105 KOSIŃSKI MICHAŁ 1980 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M30 153 00:56:04 00:55:35 00:28:26 452
485 228 MORDZON PIOTR 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 154 00:56:05 00:55:57 00:27:10 453
486 733 ROŻYK MAGDALENA 1975 GDYNIA OKNOBUR-GDYNIA POLSKA K30 12 00:56:05 00:55:56 00:27:52
33
487 43 WIERZBOWSKI MAREK 1962 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 100 00:56:13 00:55:52 00:28:34 454
488 213 NIWINSKI STANISLAW 1934 GDANSK POMORSKI KLUB WETERANOW W SOPOCIE POLSKA M70 4 00:56:17 00:56:00 00:28:02 455
489 810 GÓRECZNY IRENEUSZ 1952 SOPOT NIEZRZESZONY POLSKA M50 62 00:56:20 00:55:57 00:28:08 456
490 460 DEVELS EDUARDS 1983 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 119 00:56:22 00:56:02 00:26:17 457
491 383 BOBROWSKA ZOFIA 1985 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 7 00:56:23 00:55:52 00:28:15
34
492 647 GRYCNER PIOTR 1951 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M60 19 00:56:23 00:55:53 00:27:40 458
493 518 WYSOCKI MARIUSZ 1962 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 101 00:56:27 00:56:12 00:28:08 459
494 524 MICHALUNIO BEATA 1970 FROMBORK NIEZRZESZONA POLSKA K40 11 00:56:37 00:56:30 00:27:34
35
495 699 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW 1976 TCZEW LOT KOCIEWIE POLSKA M30 155 00:56:40 00:56:25 00:27:21 460
496 226 KOZICKI MAREK 1972 WARSZAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 156 00:56:43 00:56:30 00:27:49 461
497 519 GRZYMKOWSKA ALICJA 1970 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K40 12 00:56:44 00:56:30 00:28:08
36
498 335 SZULC TOMASZ 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 102 00:56:47 00:56:13 00:28:11 462
499 86 MAZURKIEWICZ ANTONI 1950 RYJEWO IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M60 20 00:56:49 00:56:44 00:27:23 463
500 9 MATŁOSZ WOJTEK 1981 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 157 00:56:52 00:56:26 00:27:52 464
501 706 REKOWSKI KAZIMIERZ 1958 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 63 00:56:56 00:56:38 00:28:13 465
502 16 SAMBORSKI ANDRZEJ 1966 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 103 00:57:09 00:57:06 00:27:04 466
503 477 DUDA TOMASZ 1985 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 120 00:57:11 00:56:47 00:27:57 467
504 421 SAŁAMACHA BOGUSŁAWA 1960 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 6 00:57:12 00:56:58 00:27:50
37
505 232 ŚWIDERSKA EWA 1989 EŁK NIEZRZESZONA POLSKA K18 8 00:57:13 00:56:44 00:29:02
38
506 274 SZAŁAŃŚKI SŁAWOMIR 1975 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 158 00:57:14 00:56:53 00:26:06 468
507 683 BUDKA ROBERT 1974 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M30 159 00:57:16 00:57:10 00:27:48 469
508 464 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA 1966 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 13 00:57:17 00:56:53 00:27:57
39
509 670 STYK EDWARD 1956 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 64 00:57:17 00:56:53 00:28:29 470
510 404 ŚWIDER DARIUSZ 1974 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M30 160 00:57:22 00:57:22 00:28:39 471
511 388 SŁOMIŃSKA AGNIESZKA 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 13 00:57:22 00:57:14 00:28:35
40
512 58 SCHAEFER DARIUSZ 1985 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 121 00:57:27 00:57:06 00:28:40 472
513 480 WIECHOWSKI SŁAWEK 1976 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 161 00:57:37 00:57:14 00:28:06 474
514 80 SZYSLER ANDRZEJ 1955 SUSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ SUSZ POLSKA M50 65 00:57:37 00:57:27 00:25:09 473
515 572 CHYL MAGDALENA 1983 ŚWIECIE MONDI POLSKA K18 9 00:57:47 00:57:23 00:29:12
41
516 571 MARCHLEWSKA SYLWIA 1973 ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. POLSKA K30 14 00:57:47 00:57:23 00:29:11
42
517 371 MARKOWSKI ROBERT 1968 TERESPOL POMORSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 104 00:57:48 00:57:23 00:29:12 475
518 7 MAJDA JERZY 1957 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M50 66 00:57:49 00:57:39 00:26:54 476
519 33 STRZELCZYK-HUMIENNY AGNIESZKA 1981 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 15 00:57:49 00:57:39 00:27:10
43
520 94 ŁUKASZEWSKI MARCIN 1980 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M30 162 00:57:53 00:57:28 00:27:19 477
521 856 SAWKA BARTOSZ 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 122 00:57:56 00:57:38 00:29:14 478
522 549 JASIEŃSKI TOMASZ 1972 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M30 163 00:58:08 00:57:52 00:26:44 479
523 453 GOSSA DAWID 1976 KWIDZYN INFERNO EXTREME TEAM POLSKA M30 164 00:58:09 00:57:41 00:28:07 480
524 385 KOZŁOWSKA MONIKA 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 16 00:58:15 00:58:04 00:29:03
44
525 564 WISNIEWSKI ZBIGNIEW 1950 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M60 21 00:58:18 00:57:56 00:29:03 481
526 624 FUDALA ADAM 1979 WARSZAWA BRAK POLSKA M30 165 00:58:21 00:57:55 00:28:05 482
527 585 MATUSZEWSKI DARIUSZ 1975 GDYNIA 43 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO POLSKA M30 166 00:58:22 00:57:54 00:28:52 483
528 756 WÓJTOWICZ ANNA 1984 GDYNIA NIEZRZESZONA POLSKA K18 10 00:58:23 00:57:55 00:28:52
45
529 359 SZCZĘSNY TADEUSZ 1955 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 67 00:58:27 00:58:04 00:28:46 484
530 282 WÓJCIK BEATA 1971 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K40 14 00:58:29 00:58:25 00:27:41
46
531 281 WÓJCIK PIOTR 1971 PRABUTY IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 105 00:58:29 00:58:25 00:27:41 485
532 536 STĘPNIEWSKI WIKTOR 1985 GDAŃSK SPECJAL TEAM POLSKA M18 123 00:58:36 00:58:11 00:30:12 486
533 278 SEROCKA DANUTA 1971 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONA POLSKA K40 15 00:58:36 00:58:29 00:28:39
47
534 615 OCHNIK JOANNA 1982 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 11 00:58:42 00:58:21 00:29:22
48
535 537 ŁĘGOWSKI GRZEGORZ 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 124 00:58:45 00:58:21 00:29:35 487
536 361 KOSTKOWSKI MARCIN 1980 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 167 00:58:47 00:58:25 00:29:05 488
537 396 GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ JAN 1983 POZNAŃ NIEZRZESZONY POLSKA M18 125 00:58:52 00:58:25 00:29:27 489
538 417 GNIEWKOWSKA ELŻBIETA 1981 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K30 17 00:59:02 00:58:33 00:29:32
49
539 772 DELEWSKI ANDRZEJ 1990 NOWY DWÓR NIEZRZESZONY POLSKA M18 127 00:59:13 00:58:45 00:31:51 491
540 694 GUTMAŃSKI ŁUKASZ 1991 GARDEJA NIEZRZESZONY POLSKA M18 128 00:59:13 00:58:45 00:31:52 492
541 625 HISZCZYŃSKI JAKUB 1989 KWIDZYN MTS KWIDZYN POLSKA M18 126 00:59:13 00:58:45 00:31:52 490
542 159 SZEFLER MARZENA 1973 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 18 00:59:19 00:59:02 00:28:16
50
543 165 TRYC JAROSŁAW 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 106 00:59:26 00:59:07 00:29:13 493
544 796 WOSIAK RAFAŁ 1976 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 168 01:00:15 00:59:46 00:30:52 494
545 269 WARSZEWSKA PAULINA 1985 GDAŃSK 3SPORTS & EVENTS SP. Z O.O. POLSKA K18 12 01:00:17 01:00:05 00:26:58
51
546 47 FIJAŁKOWSKA ANNA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 13 01:00:37 01:00:22 00:29:34
52
547 103 BARCZYKOWSKI PIOTR 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 129 01:00:43 01:00:17 00:28:58 495
548 668 KIERSZTAN KAMIL 1984 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M18 130 01:00:43 01:00:38 00:29:00 496
549 610 BRZYSKA BARBARA 1985 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 14 01:00:44 01:00:27 00:30:31
54
550 567 JÓŹWIAK CECYLIA 1959 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA K50 7 01:00:44 01:00:39 00:29:13
53
551 565 BIŃCZAK MARCIN 1980 GDAŃSK SPECJAL TEAM POLSKA M30 169 01:00:47 01:00:21 00:30:12 498
552 836 SUSŁOWICZ WIESŁAW 1962 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 107 01:00:47 01:00:28 00:28:26 497
553 473 CICHOCKA ANNA 1964 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K40 16 01:00:58 01:00:38 00:30:29
55
554 841 OKULSKI SŁAWOMIR KAZIMIERZ 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 131 01:01:05 01:00:47 00:31:44 499
555 840 LAGOWSKA AGNIESZKA 1992 GNIEWSKIE POLE NIEZRZESZONA POLSKA K18 15 01:01:05 01:00:47 00:31:43
56
556 749 MAKOS PAWEŁ 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 170 01:01:08 01:00:48 00:28:42 500
557 193 MUSZYŃSKA AGATA 1989 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONA POLSKA K18 16 01:01:11 01:01:03 00:29:32
57
558 612 BABUSHKIN IURII 1977 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M30 171 01:01:14 01:01:02 00:28:46 501
559 617 ILIN IGOR 1971 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M40 108 01:01:14 01:00:45 00:28:30 502
560 640 LUBKOVA OLGA 1981 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA K30 19 01:01:14 01:01:11 00:29:36
58
561 620 MIKHEEVA IRINA 1960 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K50 8 01:01:14 01:00:54 00:30:00
59
562 61 MARCINOWSKI WŁADYSŁAW 1954 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M50 68 01:01:17 01:01:09 00:29:16 503
563 795 SKIERKOWSKA MAŁGORZATA 1974 ŚWIECIE BRAK POLSKA K30 20 01:01:24 01:01:00 00:30:51
60
564 415 SMURZYŃSKI PIOTR 1988 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 132 01:01:32 01:01:16 00:28:46 504
565 605 HUBA WALDEK 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 172 01:01:37 01:01:18 00:28:51 505
566 70 ADAMSKA JUSTYNA 1976 KUJAWSKO-POMORSKIE NIEZRZESZONA POLSKA K30 21 01:01:43 01:01:36 00:29:20
61
567 398 KUPIDURA ADRIANNA 1975 WARSZAWA NIEZRZESZONA POLSKA K30 22 01:01:45 01:01:16 00:31:27
62
568 214 DROBEK TOMASZ 1979 LUBLIN JW 3537 POLSKA M30 173 01:01:57 01:01:30 00:30:16 506
569 90 PIEPENBORN ANDRZEJ 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 109 01:02:17 01:01:57 00:29:37 507
570 522 MISIUK MAŁGORZATA 1965 FROMBORK FZS POLSKA K40 17 01:02:26 01:02:19 00:30:39
63
571 529 KUBIAK WIOLETTA 1970 FROMBORK NIEZRZESZONA POLSKA K40 18 01:02:26 01:02:20 00:30:39
64
572 156 STAWSKI KRZYSZTOF 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 174 01:02:26 01:02:01 00:30:46 508
573 532 STAWSKA MARTA 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 23 01:02:30 01:02:06 00:30:46
65
574 256 NOWOTNIAK ADAM 1947 GDAŃSK NIZERZESZONY POLSKA M60 22 01:02:38 01:02:37 00:29:43 509
575 580 SZCZEPANIK MONIKA 1984 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 17 01:02:39 01:02:18 00:30:03
66
576 131 OLCHOWIK MARIUSZ 1969 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M40 110 01:02:41 01:02:16 00:30:18 510
577 132 LENDZION BARTOSZ 1974 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 175 01:03:02 01:02:35 00:32:08 511
578 538 MRÓZ KRZYSZTOF 1962 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 111 01:03:10 01:02:53 00:30:31 512
579 711 KALINOWSKA HALINA 1951 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K60 1 01:03:12 01:02:59 00:30:19
67
580 664 CHMIELECKA BEATA 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 18 01:04:17 01:03:50 00:32:01
68
581 107 SUCHOCKA ANETA 1978 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA K30 24 01:04:18 01:04:18 00:30:45
69
582 462 CZABAJSKI JACEK 1947 GDAŃSK TJC GDAŃSK POLSKA M60 23 01:04:21 01:04:06 00:31:52 513
583 560 KRZYWDZIŃSKI ANDRZEJ 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 112 01:04:22 01:04:03 00:30:02 514
584 559 KRZYWDZIŃSKA DOROTA 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K40 19 01:04:22 01:04:03 00:30:02
70
585 219 GAJEWSKI ANDRZEJ 1960 OLSZTYN K.B.M.GAJÓWKA POLSKA M50 69 01:04:38 01:04:07 00:31:50 515
586 493 GAJEWSKA HALINA 1963 OLSZTYN AH-BIEGAJE POLSKA K40 20 01:04:38 01:04:08 00:31:50
71
587 111 NIKLAS AGATA 1976 WEJHEROWO NIEZRZESZONA POLSKA K30 25 01:04:49 01:04:21 00:31:33
72
588 117 MIOTEK TERESA 1959 PRABUTY FLOTA GDYNIA POLSKA K50 9 01:04:51 01:04:20 00:31:32
73
589 188 KLEMIŃSKA ANNA 1980 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K30 26 01:04:58 01:04:50 00:31:45
75
590 342 ŁĘGOWSKA MARZENA 1970 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K40 21 01:04:58 01:04:50 00:31:45
76
591 682 CHAŁOSZCZYK BARBARA 1961 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA K50 10 01:04:58 01:04:56 00:31:47
74
592 653 SADOWSKI TOMASZ 1976 KWIDZYN INDYWIDUALNY POLSKA M30 176 01:05:00 01:04:30 00:31:45 516
593 424 URBAN HENRYK 1958 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 70 01:05:00 01:04:47 00:31:50 517
594 618 IVANOV VLADISLAV 1956 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M50 71 01:05:12 01:04:40 00:31:48 518
595 552 JANCZAK ANDRZEJ 1951 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA M60 24 01:05:16 01:05:11 00:31:37 519
596 550 JANCZAK URSZULA 1951 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA K60 2 01:05:16 01:05:12 00:31:38
77
597 436 WILLMA ANDRZEJ 1966 GARDEJA IP-KWIDZYN-TEAM POLSKA M40 113 01:05:24 01:04:54 00:31:03 520
598 697 MAJCHER HALINA 1951 GOLUB-DOBRZYŃ NIEZRZESZONA POLSKA K60 3 01:05:28 01:05:09 00:32:08
78
599 768 SZYMANOWSKA-BORZYSZKOWSKA DOROTA 1982 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 19 01:05:29 01:04:58 00:32:50
79
600 186 MAZURKIEWICZ WOJCIECH 1977 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M30 177 01:05:33 01:05:12 00:32:48 521
601 570 PÓŁTORAK EWELINA 1984 KRAKÓW NIEZRZESZONA POLSKA K18 20 01:05:41 01:05:18 00:32:53
80
602 701 JARZYNA JAKUB 1978 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 178 01:05:44 01:05:16 00:33:48 522
603 546 ŻUKOWSKA JANINA MAŁGORZATA 1948 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA K60 4 01:05:54 01:05:39 00:32:54
81
604 636 ALEKSANDROVA ELENA 1981 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA K30 27 01:05:56 01:05:53 00:31:08
82
605 273 WILMS MAGDALENA 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 28 01:06:01 01:05:52 00:31:58
83
606 579 SZYMAŃSKA KAROLINA 1988 POZNAŃ NIEZRZESZONA POLSKA K18 21 01:06:07 01:05:41 00:32:30
84
607 829 BIŃCZAK IZABELA 1977 GDAŃSK PIĘTY SZALONEGO GNOMA I SPÓŁKA POLSKA K30 29 01:06:10 01:05:44 00:32:45
85
608 644 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K60 5 01:06:12 01:06:03 00:33:07
86
609 577 KUKLEWICZ BARBARA 1985 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 22 01:06:31 01:06:08 00:32:09
87
610 832 RZEPNY MARCIN 1984 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 133 01:06:43 01:06:16 00:32:59 523
611 838 OMERNIK IWONA 1971 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA K40 22 01:08:09 01:07:53 00:32:08
88
612 573 SZWEDO PIOTR 1975 CZERNIKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 179 01:08:10 01:08:00 00:32:46 524
613 839 GŁOWALA PIOTR 1990 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 134 01:08:20 01:07:56 00:29:30 525
614 739 MALARCZYK BOGUSLAW 1963 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 114 01:08:33 01:08:19 00:32:46 526
615 120 MALINOWSKI PIOTR 1966 WARSZAWA NIEZRZESZONY POLSKA M40 115 01:08:49 01:08:24 00:33:51 527
616 119 WAWRZYŃCZYK-MALINOWSKA ANIA 1967 WARSZAWA NIEZRZESZONA POLSKA K40 23 01:08:49 01:08:24 00:33:51
91
617 407 BARANOWSKA KLAUDIA 1992 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K18 23 01:08:49 01:08:17

89
618 691 TRANCYGIER MAGDALENA 1979 GDYNIA NIEZRZESZONA POLSKA K30 30 01:08:49 01:08:35 00:34:59
90
619 174 ZIELIŃSKA IZABELA 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K30 31 01:08:54 01:08:39 00:34:59
92
620 523 JANEWICZ MAŁGORZATA 1970 FROMBORK FZS POLSKA K40 24 01:09:17 01:09:11 00:33:16
93
621 181 GDOWIN ANTONI 1951 FROMBORK NIEZRZESZONY POLSKA M60 25 01:09:17 01:08:47 00:33:16 528
622 357 RUDNIK KAMIL 1978 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 180 01:10:11 01:09:43 00:33:42 529
623 794 SOSNA EWA 1984 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 24 01:10:11 01:10:00 00:33:42
94
624 613 DIBRIVNAYA TATIANA 1965 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K40 25 01:10:40 01:10:33 00:33:17
95
625 845 JUCHNIEWICZ EWA 1981 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 32 01:11:28 01:11:06 00:34:54
96
626 168 JANIAK TOMASZ 1977 BIELSKO-BIAŁA BELSE-BELZONA POLSKA M30 181 01:11:56 01:11:50 00:34:38 530
627 835 GOCH MICHAŁ 1985 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA M18 135 01:12:23 01:12:09 00:35:38 531
628 288 CZUBIŃSKA MONIKA 1987 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 25 01:12:51 01:12:27 00:34:23
97
629 788 BALCERAK MARIA 1968 TORUŃ NIEZRZESZONA POLSKA K40 26 01:12:51 01:12:43 00:33:51
98
630 229 GĘSICKA EMILIA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 26 01:13:04 01:13:04 00:35:48
99
631 122 KARSAY PETER 1950 OBERALM METSO TEAM AUSTRIA M60 26 01:15:14 01:14:41 00:37:38 532
632 759 WĘSIERSKA ALICJA 1980 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K30 33 01:15:27 01:15:06 00:35:56
100
633 126 KOWALSKA BOŻENA 1961 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K50 11 01:15:28 01:15:07 00:36:12
101
634 851 MAJEWSKI JAN 1945 TORUŃ GLKS SKWA SKWILNO POLSKA M60 27 01:16:05 01:15:36 00:40:23 533
635 657 POPOW EDWARD 1945 GDAŃSK MORSY GDAŃSKIE POLSKA M60 28 01:16:20 01:15:48 00:38:06 534
636 621 RYCHKOVA NATALIA 1959 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K50 12 01:16:36 01:16:20 00:37:24
102
637 189 TAJAR KATARZYNA 1976 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K30 34 01:21:25 01:21:16 00:39:21
103
638 457 BURA JADWIGA 1953 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K50 13 01:21:25 01:21:04 00:39:21
104
639 588 KOWALSKI BRONISŁAW 1940 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA M70 5 01:28:48 01:28:44 00:43:13 535
640 812 STEPOWSKI ANDRZEJ 1935 GDAŃSK K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA M70 6 01:40:23 01:39:51 00:50:09 536
641 848 MATKOWSKI MIECZYSŁAW 1949 GDAŃSK KLUB MORSÓW POLSKA M60 29 01:41:40 01:41:07 00:48:50 537

Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl