Dziś jest czwartek 22 marca 2018


Atestowana przez PZLA trasa o długości 10 km

Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Informacje o biegu
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zachęcamy do kibicowania

Tradycyjnie zapraszamy szkoły, klasy i grupy do kibicowania podczas VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Zabierzmy ze sobą gwizdki, kolorowe szarfy, transparenty i co tylko podpowiada wyobraźnia, by wspierać biegaczy w dotarciu do mety oraz pokazać nasze miasto, Bieg i kibiców z jak najlepszej strony.

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

Kwidzyński Bieg Papiernika

bieg2Celem Kwidzyńskiego Biegu Papiernika jest promocja zdrowego stylu życia oraz krzewienia kultury fizycznej i sportu poprzez najprostszą formę aktywności fizycznej, czyli bieganie.

W 2010 roku odbył się I Kwidzyński Bieg Papiernika, w którym udział wzięło ponad 240 biegaczy i 10 wózkarzy. Bieg na dystansie 10 km zyskał bardzo wysokie oceny i znalazł się w gronie czołowych debiutów w ocenie portalu maratonypolskie.pl. Uczestnicy bardzo dobrze ocenili przygotowanie oraz organizację biegu, ale podzielili się także ciekawymi spostrzeżeniami z których korzystamy przygotowując kolejne edycje „Papiernika”.
Rok później w drugiej edycji biegu wystartowało już ponad 600 biegaczy. II Bieg Papiernika został nagrodzony za doskonałą organizację imprezy biegowej w 2011 roku aż w 5 kategoriach w rankingu ZŁOTY BIEG 2011 zorganizowanym przez portal maratonypolskie.pl:
1. Biegi 10 km - 3 miejsce / 97 kandydatur
2. Biegi Duże 500-999 uczestników - 3 miejsce / 40 kandydatur
3. Miasta 25.000 - 100.000 mieszkańców - 4 miejsce / 69 kandydatur
4. Biegi Organizowane prze Stowarzyszenia, Fundacje, Firmy - 4 miejsce / 85 kandydatur
5. Województwo Pomorskie - 2 miejsce / 15 kandydaturBieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl