Dziś jest sobota 17 listopada 2018


Zapraszamy na kolejną edycję biegu
już 26 maja 2018 roku IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Informacje o biegu
Język:
size + -

Wyniki IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

Kwidzyński Bieg Papiernika

bieg2

Kwidzyński Bieg Papiernika, organizowany od 9 lat jako część Dnia International Paper-Kwidzyn, jest corocznym świętem pasjonatów biegania. Głównym celem tego wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia oraz krzewienie kultury fizycznej i sportu poprzez najprostszą formę aktywności jaką jest bieganie. 


I edycja Kwidzyńskiego Biegu Papiernika odbyła się w 2010 roku, a na starcie pojawiło się 240 biegaczy i 10 osób niepełnosprawnych na wózkach sportowych. Z roku na rok, nie tylko wśród mieszkańców miasta, wzrastała renoma imprezy. Bieg Papiernika stał się jednym z najpopularniejszych biegów w regionie i co roku przyciąga zawodników z całej Polski i zagranicy. Jego VIII edycję ukończyło ponad 3400 biegaczy. 
Kwidzyński Bieg Papiernika, przez wielu uznawany jako jeden z najlepiej zorganizowanych biegów na mapie Polski, wyróżnia się wśród innych nie tylko profesjonalnym przygotowaniem, ale przede wszystkim atmosferą wydarzenia – koncerty muzyczne, pikniki rodzinne i parki zabaw dla dzieci to tylko część atrakcji, które przez cały dzień umilają czas biegaczom i ich rodzinom oraz lokalnej społeczności. 
Co jeszcze wyróżnia Kwidzyński Bieg Papiernika? Jako jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w Polsce gwarantuje darmowy udział dla wszystkich biegaczy oraz atrakcyjne pakiety startowe. 
Oprócz głównej kategorii, od 4 lat w ramach Kwidzyńskiego Biegu Papiernika organizowany jest także Dziecięcy Bieg Papiernika dla dzieci do lat 16. W tej klasyfikacji nie obowiązują zapisy, rywalizacja i wyniki – chodzi tylko o świetną zabawę najmłodszych. A dodatkowo, wszyscy z młodego pokolenia biegaczy za ukończenie Dziecięcego Biegu Papiernika otrzymują pamiątkowy medal. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl