Dziś jest sobota 17 listopada 2018


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji
Biegu Papiernika, który odbędzie się 26 maja 2018 r.
Jesteś w: biegpapiernika.pl / Organizator
Język:
size + -

Wyniki IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

INTERNATIONAL PAPER – KWIDZYN Sp. z.o.o


ip3International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. jest od 1992 roku częścią największej korporacji papierniczej świata - International Paper.    


Zakład jest jednym z największych mecenasów kultury i życia społecznego regionu, poprzez ścisłą współpracę ze społecznością lokalną i realizację licznych przedsięwzięć takich jak m.in. budowa stacji uzdatniania wody, modernizacja szpitala, komputeryzacja szkół, budowa hali sportowej, remont kinoteatru i inne.

Podstawowe wyroby zakładu to papiery biurowe z rodziny „POL” takie jak Polspeed, Pollux i Poljet, papiery offsetowe, wielowarstwowe tektury powlekane: Arktika, Alaska oraz Alaska Plus, oraz papier gazetowy Presso i Presso Bright w 100% wytwarzany z makulatury. Najwyższa jakość wyrobów pozwala kierować ponad 50% produkcji na konkurencyjne rynki Unii Europejskiej.

Produkcja naszych wyrobów realizowana jest przy zachowaniu najwyższej troski o ochronę środowiska naturalnego. Zakład wspomaga również w tej sferze miasto oczyszczając ścieki komunalne w swojej oczyszczalni ścieków i zasilając miejską sieć grzewczą ze swej elektrociepłowni. Organizacja produkcji, ochrony środowiska i warunków pracy oparta jest na Zintegrowanym Systemie Zarządzania, opartym na normach ISO 9001, ISO 14001 i PN/OHSAS 18001.

Sukcesy w działalności podstawowej i przedsięwzięcia, o których wyżej mowa, stały się podstawą uzyskania licznych nagród i wyróżnień. Najważniejsze z nich to Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii „Najlepszy Inwestor Zagraniczny w Polsce” w roku 2003. Wysoki poziom organizacji pracy, nowoczesność wytwarzanych wyrobów i uzyskiwane od lat dobre wyniki ekonomiczne zapewniają zakładowi czołowe miejsca w rankingach biznesowych i stąd uzyskane miano „Lokomotywy Polskiej Gospodarki”, dwukrotny tytuł „Wybitnego Polskiego Eksportera”, czy „Lidera Eksportu”, tytuł „Biznesmena Roku 2008” dla Prezesa Zarządu Marka Krzykowskiego, "Inwestor w Kapitał Ludzki” oraz czternastokrotny certyfikat i liczne statuetki „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Zakład został również uhonorowany tytułem oraz Złotą Statuetką "Lidera Polskiego Biznesu" a także mianem mianem "Firma Dobrze Widziana - Super Marka CSR". 


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl