Dziękujemy za udział w X Kwidzyńskim Biegu Papiernika!  

Spektakularna jubileuszowa edycja Kwidzyńskiego Biegu Papiernika za nami!

28.05.19

To był niewątpliwe wyjątkowy Bieg Papiernika, który zapadnie na długo w pamięć uczestników.
10 edycja zaskoczyła uczestników, przyzwyczajonych do słonecznej pogody podczas Papiernika, widowiskowym deszczem i burzą na starcie biegu. To jednak nie odstraszyło niemal 3000 biegaczy, którzy ukończyli X Kwidzyński Bieg Papiernika. Ponadto, te jak się okazuje, sprzyjające warunki pogodowe, pozwoliły na osiągnięcie wielu rekordowych wyników wśród uczestników. Gratulujemy!

Wśród tak licznej grupy biegaczy znalazło się także ponad 40 osób, które uczestniczyły we wszystkich 10 edycjach Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Dziękujemy, że jesteście z nami od początku!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pozytywną energię i masę miłych komentarzy – to zdecydowanie nas motywuje by dawać z siebie jeszcze więcej! Z Wami nawet deszcz i burza nie są straszne!
Dziękujemy także Partnerom za okazane wsparcie oraz bycie częścią Kwidzyńskiego Biegu Papiernika, który jest wspaniałym przykładem integracji lokalnych przedsiębiorców i instytucji w imię wspólnej idei promocji sportu oraz społecznej odpowiedzialności. To właśnie dzięki zaangażowaniu Partnerów możemy rozwijać tę wyjątkową inicjatywę, która z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie uczestników.
Składamy także ogromne podziękowania wszystkim wolontariuszom, a także służbom porządkowym i medycznym, bez których ta impreza nie mogłaby się udać! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Do zobaczenia za rok!
Organizatorzy Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Daria Zawiałow, Kazik i Kwartet Proforma ...

... i jeszcze więcej atrakcji podczas Dnia ...

Ruszyły zapisy do X Kwidzyńskiego Biegu Papiernika!

Zapraszamy do zapisów do jubileuszowej X edycji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. ...

Nowość! Strefy czasowe na starcie

Chcąc stale podnosić poziom organizacyjny naszego biegu wprowadzamy w tym roku strefy ...

27 finał WOŚP

27 finał WOŚP: wylicytowano pierwszy numer startowy X Kwidzyńskiego Biegu ...